آخرین اخبار
اولین کاپیتان تیم فوتبال فولاد گفت: احساس می‌کنم بعضی از تیم‌های استان خوزستان توسط عده‌ای خاص به گروگان گرفته شده‌اند و حاضر نیستند این تیم‌ها را علی‌رغم نتایج ضعیف ترک کنند.
یک کارشناس فوتبال معتقد است نان دلالی در خوزستان با جذب بازیکنان باکیفیت آکادمی ها و جوانان مستعد این استان، آجر می شود.
کشتی‌گیر مدال‌آور وزن ۵۵ کیلوگرم تیم ملی کشورمان در مسابقات کشتی فرنگی صربستان گفت: برای کسب چند طلای جهانی و راه‌یابی به وزن المپیکی در آیندا تلاش خواهم کرد.
یک مربی با بررسی عملکرد استقلال خوزستان:
یک مربی فوتبال با تاکید بر این که باید به پورموسوی در استقلال خوزستان فرصت داده شود، گفت: در حال حاضر هم هیچ مربی قوی‌تر از پورموسوی نیست که بخواهد در این برهه بیاید و به این تیم کمک کند.
شهرستان ایذه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های کشتی فرنگی در کشور سال‌هاست در انتظار عملی شدن وعده مسؤولان برای بهره‌برداری از خانه کشتی خود است.
عباس داوودی با اشاره به عملکرد ضعیف تیم فولاد در سه هفته ابتدایی لیگ و برکناری منصوریان، اظهارکرد: متاسفانه مدیران غیرورزشی تیشه به ریشه به این فوتبال زده‌اند؛ بعد از مسعود رضاییان معمار فولاد و دهکردی که یک مدیر ورزشی بود، فوتبال خوزستان دیگر روی خوش به خود ندید. مدیران و هیات مدیره های چند فصل اخیر باشگاه فولاد نیز فقط هزینه می کنند و روی تردمیل در حال درجا زدن هستند و گره ای از مشکل فولاد باز نمی کنند.
"خوزستان مهد فوتبال ایران است"؛ جمله ای که هنوز بر سر زبان اهالی فوتبال است ولی واقعیت این است که فوتبال خوزستان رو به افول رفته و با روزهای خوب گذشته که همراه با حضور چندین فوتبالیست این استان در تیم ملی بود و در فوتبال ایران آقایی می کرد، فاصله بسیاری گرفته است.
سه نماینده خوزستان در فصل آینده لیگ برتر فوتبال، در حال آماده‌سازی خود برای حضور در این رقابت‌ها هستند.
محمدامین حزباوی مدافع جوان و ۱۹ ساله فولاد خوزستان، از پدیده‌های فصل جاری فوتبال ایران با قراردادی پنج ساله به تیم السد قطر، قهرمان فصل جاری مسابقات باشگاهی این کشور ملحق شد. انتقالی که این روزها زیاد درباره آن صحبت می‌شود و شاید علت آن نیز رسیدن حزباوی از دل فوتبال زمین خاکی‌های فوتبال خوزستان به باشگاه فولاد و سپس باشگاه السد قطر باشد.
اولین کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است اکنون زمان مناسب برای انتقال محمدامین حزباوی به فوتبال حوزه خلیج فارس نبود.
تیم فوتبال استقلال خوزستان با برتری برابر آرمان گهر سیرجان با قرار گرفتن در رده دوم، به لیگ برتر صعود کرد.
ملی‌پوش دسته ۱۰۲ کیلوگرم ایران با انتقاد از هیات وزنه‌برداری خوزستان، معتقد است رئیس این هیات، شأن و شخصیت وزنه‌بردار خود را حفظ نکرده است.
تقریبا در هیچ‌یک از شاخص‌های جدول برترین‌ها، نام تیم‌های خوزستانی لیگ برتر دیده نمی‌شود.
من معتقدم طالب ریکانی بازیکن باتجربه‌ای است که بسیار به تیم صنعت نفت کمک کرده است. او ابتدای فصل هم با وجود مصدومیت در ناحیه پا برای کمک به تیم به میدان می‌رفت و بعد از عمل جراحی که داشت بسیار تلاش که زود برگردد تا نفت تنها نباشد. بودن طالب در کنار بازیکنان نه تنها از نظر فنی، بلکه از نظر روحی و روانی تأثیر مثبتی روی تیم دارد.
ساپینتو در مورد اظهارات ویسی که عنوان کرد سرمربی استقلال در هر بازی به دیگران توهین می کند، اظهار کرد: من خیلی خوب وی را نمی‌شناسم و سوابق فوتبالی او را نمی دانم. اگر می خواهد صحبتی کند باید اوراق هویتی خود را به من نشان دهد. اصلا شناختی از او ندارم اما شاید در ایران وی را می شناسند.
سرمربی تیم فولاد خوزستان معتقد است تیمش به سختی توانست برابر گل گهر گل تساوی را به ثمر برساند.
اولین کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اینکه از منصوریان انتظار داشته باشیم فولاد دیگری را بسازد و نتایج بهتری را در بازی‌های باقی‌مانده رقم بزند انتظار زیاد و نامعقولی است.
اولین کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که منصوریان با فوتبال خوزستان بسیار آشنا است، گفت: حتما منصوریان می‌داند که حزباوی‌ها در فوتبال خوزستان بسیار هستند و مطمئنا با حضور او بیش از این از حزباوی‌ها خواهیم شنید.
سیاست‌های وزارت نفت، اصلی‌ترین دلیل ناکامی تیم‌های ورزشی متبوع به‌خصوص دونماینده استان خوزستان در لیگ برتر فوتبال کشور است.
همچنانکه از نحوه جذب بازیکنان داخلی و خارجی توسط باشگاه صنعت نفت بر می‌آید، باز هم دستانی برای نابودی این تیم به قیمت کسب منافع شخصی در میان است.
با پایان یافتن مهلت نقل و انتقلات زمستانی، صنعت نفت آبادان نه تنها نتوانست در این بازار موفق عمل کند، بلکه برخی مهره‌های خود را نیز از دست داد.
دیدار نهایی مسابقات فوتبال ساحلی جام بین قاره‌ای ۲۰۲۲ بین تیم‌های ملی ایران و برزیل از ساعت ۱۹:۳۰ یکشنبه در ورزشگاه کایت بیج دبی وبا قضاوت انگلاب ممدف از آذربایجان و کمک ابراهیم الرئیسی از امارات برگزار شد که در نهایت با برتری ۲ بر یک ایران به پایان رسید.
تیم فوتبال استقلال ملاثانی که از دل یک شهر محروم از استان خوزستان اما علاقه‌مند به فوتبال رشد کرده است، بنیانش از سال ۶۵ در منطقه ملاثانی به عنوان یک تیم محلاتی با نام "گُل سرخ" شکل گرفت. استقلالی که پله پله رشد کرد و بعد نیز با خرید سهمیه یک تیم لیگ دویی، ضمن درخشش در این رقابت‌ها در سال ۱۳۹۹ طعم شیرین حضور در لیگ یک را نیز چشید.
فیروز کریمی پس از گرفتن سکان هدایت طلایی پوشان دیار اروند آمار فاجعه باری را از خود به نمایش گذاشته و از چهار بازی تنها یک امتیاز کسب کرده است.