آخرین اخبار
تیم فوتبال فولاد خوزستان با وجود موفقیت در فصل گذشته، تمرین خود را به صورت جدی از یک ماه گذشته برای حضور مقتدرانه در فصل آینده لیگ‌ برتر آغاز کرده و تاکنون چندین بازی تدارکاتی انجام داده است.
بلاتکلیفی مدیریت باشگاه نفت مسجدسلیمان و سکوت مسئولان خوزستان در مقابل حق این تیم، شرایط سقوط تیم فوتبال مسجدسلیمان را به دسته اول کشور فراهم می‌کند.
حدود ۲۰ سال سن داشت که همه از ظهور پدیده‌ای از فوتبال جنوب کشور صحبت می‌کردند. پدیده‌ای که کاشته‌هایش با پای چپ عجیب به دل همه و علی دایی نیز نشست و او در همان سن کم ملی‌پوش شد.
سه نماینده فوتبال خوزستان در نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور با وجود فراز و نشیب‌هایی که داشتند در مصاف با حریفان نتایج خوبی کسب کرده، به گونه‌ای که رضایت فوتبال دوستان خوزستانی را به همراه داشت.
سه نماینده فوتبال خوزستان در نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور با وجود فراز و نشیب‌هایی که داشتند در مصاف با حریفان نتایج خوبی کسب کرده، به گونه‌ای که رضایت فوتبال دوستان خوزستانی را به همراه داشت.
رقابتهای هفته بیست و سوم لیگ برتر امشب با انجام سه بازی برگزار می شود که در دو بازی همزمان ابتدا تراکتور در تبریز با صنعت نفت دیدار می کند و ذوب آهن میزبان پیکان است و در آخرین بازی امشب تیم صدرنشین پرسپولیس در خانه از شاهین بوشهر پذیرایی می‌کند.
هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر بعد از ۴ ماه تعطیلی امروز با ۵ بازی آغاز می‌شود که در حساس‌ترین آن پرسپولیس میهمان پیکان است.
دیدار تیم‌های فوتبال فولاد و استقلال به عنوان اولین بازی لیگ پس از چهار ماه وقفه تحت قوانین جدید و سختگیرانه سازمان لیگ برگزار خواهد شد.
معاون امور توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: ورزشکاران این استان در سال گذشته موفق به کسب ۸۴ مدال رنگارنگ در میادین مختلف جهانی و آسیایی شدند.
یک کارشناس فوتبال گفت: امروزه مشاهده می‌شود که فولاد همچون آبی راکد شده و بازیکنان پرورش یافته‌اش از تمام تیم‌های کشور سر در می‌آورند به جز تیم بزرگسالان‌ خود این باشگاه و همچنین تیم بزرگسالان فولاد از همه جای کشور بازیکن جذب می‌کند به جز آکادمی‌ای که این همه برای آن هزینه شده است.
مبلغی که وزارت نفت برای کمک به تیم صنعت نفت آبادان تخصیص داده بود، هنوز به حساب این باشگاه واریز نشده است.
برنامه دیدار هفته‌های بیست و دوم و تا بیست و ششم نمایندگان خوزستان در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور مشخص شد.
صنعت نفت آبادان و گلگهر سیرجان در حالی به مصاف هم می روند که صنعت نفت برای ماندن در بالای جدول و گلگهر نیز برای فرار از منطقه خطر نیاز به پیروزی دارند. تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان جمعه هفته جاری از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه تختی آبادان میزبان گلگهر سیرجان یکی از قعرنشینان رقابت‌هاست.
بازیکن سابق تیم فولاد:
ر تعطیلات نیم‌فصل، فولاد چند دیدار تدارکاتی برگزار کرد ولی برخلاف سایر تیم‌ها که در هفته هفدهم به میدان رفتند، بازی این تیم برابر استقلال لغو شد و وقتی فولاد در هفته هجدهم مقابل سپاهان قرار گرفت، شرایطش با سایر تیم‌ها کمی متفاوت بود زیرا تیم‌های دیگر پیش از بازی در هفته هجدهم به میدان رفته بودند و در شرایط مسابقه قرار داشتند ولی فولاد هنوز در شرایط بازی رسمی قرار نگرفته بود.
صنعت نفت آبادان در یک مصاف حساس در چارچوب هفته هجدهم میزبان پرسپولیس صدرنشین خواهد بود.
صنعت نفت آبادان در یک مصاف حساس در چارچوب هفته هجدهم میزبان پرسپولیس صدرنشین خواهد بود.
تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور برابر حریف خود مغلوب شد.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم ما سه بازیکن خود را به دلیل حضور در تیم ملی امید در اختیار ندارد لذا طبق آیین نامه بازی با استقلال باید لغو شود در غیر این صورت مقابل آنها بازی نمی‌کنیم.
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور از هواداران تیمش خداحافظی کرد.