آخرین اخبار
سرمربی تیم فولاد خوزستان می‌گوید: متاسفانه پنجره‌ نقل و انتقالات زمستانی‌مان بسته ماند و این پنجره‌ی بسته توان تجدید قوا را از تیم گرفت.
هفته یازدهم لیگ برتر فردا (دوشنبه) با دیدار حساس دو تیم پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان دنبال می‌شود. نایب قهرمان جام باشگاه‌های آسیا، در چهار دیدار گذشته‌ی خود، طعم پیروزی را نچشیده است. پرسپولیس اگر بخواهد با همین شرایط ادامه دهد، امکان حضور در میان تیم‌های بالای جدول را از دست می‌دهد، و تکرار قهرمانی سخت‌تر شود. کسب ۸ امتیاز از دوازده دیدار گذشته، آمار قابل قبولی برای پرسپولیس نیست.
رییس هیات کشتی اندیمشک گفت: مهدی علی حسینی که محکوم به قتل است اصلا کشتی گیر نبوده و فقط در زمان نوجوانی در سطح شهرستان تمرین کرده است اما متاسفانه موجی برای وی به راه افتاده با این مضمون که جلوی اعدام کشتی گیر اندیمشکی را بگیرید.
یک پیشکسوت فوتبال خوزستان می‌گوید تیم صنعت نفت آبادان یک خانواده است و مثل زنجیرهای به هم متصل است و هیچکدام‌شان از همدیگر غافل نمی‌شوند.
یک پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه چرا فوتبال خوزستان را به دست یکسری افراد معلوم الفوتبال می‌سپاریم، گفت: در حال حاضر سه تیم خوزستانی را یک ایجنت می بندد و بعد هم وقتی به پیشینه این ایجنت نگاه می کنی، یک توپ جمع کن بوده است.
نمایندگان فوتبال خوزستان در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر کشور به مصاف حریفانشان می روند تا جایگاه خود را در جدول رده‌بندی ارتقا دهند.
نفت مسجدسلیمان به دنبال کسب اولین سه امتیاز خانگی در مقابل زردپوشان نصف جهان صف‌آرایی می‌کنند.
خوزنیور- ابراهیم متین‌سیرت / در روزی که محسن فروزان سنگربان تیم فوتبال فولاد خوزستان توپ را کمتر از انگشتان دست لمس کرد، مهاجمان فولاد خوزستان گلزنی را فراموش کردند و از چندین موقعیت گلزنی مسلم، حتی یک توپ را راهی گل نکردند.
شاگردان نکونام دومین گام را در فصل جدید لیگ برتر، با پیروزی مقابل استقلال محکم برداشتند.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به عملکرد موفق این باشگاه در نقل و انتقالات، گفت: صنعت نفت، جزو دو سه تیم موفق در یارگیری است.
تیم فوتبال فولاد خوزستان با وجود موفقیت در فصل گذشته، تمرین خود را به صورت جدی از یک ماه گذشته برای حضور مقتدرانه در فصل آینده لیگ‌ برتر آغاز کرده و تاکنون چندین بازی تدارکاتی انجام داده است.
بلاتکلیفی مدیریت باشگاه نفت مسجدسلیمان و سکوت مسئولان خوزستان در مقابل حق این تیم، شرایط سقوط تیم فوتبال مسجدسلیمان را به دسته اول کشور فراهم می‌کند.
حدود ۲۰ سال سن داشت که همه از ظهور پدیده‌ای از فوتبال جنوب کشور صحبت می‌کردند. پدیده‌ای که کاشته‌هایش با پای چپ عجیب به دل همه و علی دایی نیز نشست و او در همان سن کم ملی‌پوش شد.
سه نماینده فوتبال خوزستان در نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور با وجود فراز و نشیب‌هایی که داشتند در مصاف با حریفان نتایج خوبی کسب کرده، به گونه‌ای که رضایت فوتبال دوستان خوزستانی را به همراه داشت.
سه نماینده فوتبال خوزستان در نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور با وجود فراز و نشیب‌هایی که داشتند در مصاف با حریفان نتایج خوبی کسب کرده، به گونه‌ای که رضایت فوتبال دوستان خوزستانی را به همراه داشت.
رقابتهای هفته بیست و سوم لیگ برتر امشب با انجام سه بازی برگزار می شود که در دو بازی همزمان ابتدا تراکتور در تبریز با صنعت نفت دیدار می کند و ذوب آهن میزبان پیکان است و در آخرین بازی امشب تیم صدرنشین پرسپولیس در خانه از شاهین بوشهر پذیرایی می‌کند.
هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر بعد از ۴ ماه تعطیلی امروز با ۵ بازی آغاز می‌شود که در حساس‌ترین آن پرسپولیس میهمان پیکان است.
دیدار تیم‌های فوتبال فولاد و استقلال به عنوان اولین بازی لیگ پس از چهار ماه وقفه تحت قوانین جدید و سختگیرانه سازمان لیگ برگزار خواهد شد.
معاون امور توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: ورزشکاران این استان در سال گذشته موفق به کسب ۸۴ مدال رنگارنگ در میادین مختلف جهانی و آسیایی شدند.