تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۸
کد خبر: ۲۹۶۳۰۵
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
کشف انبار دپوی کالای خانگی قاچاق در اندیمشک

 جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: انبار دپوی ۳۲۸ دستگاه انواع لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۸۲ میلیارد ریال در اندیمشک کشف شد

 سردار حجت اله سفیدپوست روز دوشنبه بیان کرد: ماموران یگان فوریت‌های پلیس ۱۱۰ با همکاری عوامل ایستگاه ایست و بازرسی پل زال با رصد و اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی سوله‌ای بزرگ در یکی از مناطق حاشیه نشین شهرستان اندیمشک شدند.

وی با تاکید بر اهتمام پلیس به مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز افزود: ۳۲۸ دستگاه انواع لوازم خانگی از جمله کولر دوتیکه، موتور برق، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و سرخکن از این انبار که تبدیل به محل انتقال، نگهداری و دپوی انواع کالای قاچاق شده بود، کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان ارزش کالای قاچاق مکشوفه را ۸۲ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: یک نفر در این خصوص دستگیر و پس از تشکیل پرونده قضایی برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.

  اواخر اردیبهشت ماه امسال نیز مأموران ایستگاه ایست و بازرسی پل زال اندیمشک با اشراف اطلاعاتی پس از کنترل محورهای ارتباطی یک دستگاه آریسان و ۲ دستگاه خودروی سواری شوتی حامل بار قاچاق را شناسایی و توقیف کردند که از این خودورها ۲۷ دستگاه تلویزیون ۵۵ اینچ و ۳۲ اینچ همچنین تعداد زیادی لوازم آشپزخانه که فاقد هرگونه مجوز گمرکی بود، کشف و ضبط شد.

مرجع / ایرنا
:
:
:
آخرین اخبار