تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۸
کد خبر: ۲۹۶۳۰۰
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
مدیرکل بهزیستی خوزستان:
دستیابی به بالاترین سطح خدمات جهت رفع مشکلات جامعه هدف در اولویت قرار گیرد

 مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: دستیابی به بالاترین سطح خدمات و استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات جامعه هدف، جهت افزایش رضایتمندی مردم، در اولویت قرار گیرد.

 مهران کریمیان روز دوشنبه در جلسه سلامت اداری بهزیستی خوزستان با موضوع تدوین برنامه های عملیاتی سازمان در جهت ارتقای سلامت اداری اظهار کرد: سلامت اداری اصلی ترین موضوع در سازمانهای دولتی است؛ نظارت و ارزیابی و رصد مستمر فعالیت‌ها، خدمات مراکز و مجموعه های سازمانی از مهمترین عوامل سلامت اداری بوده و پاسخگویی به موقع و صحیح و پیگیری مجدانه درخواست‌های مردمی و مراجعین نیز مهمترین مصداق رعایت حقوق شهروندی است.

وی افزود: باید تمام تلاش مجموعه همکاران این باشد که در بدو مراجعه مددجویان، مشاوره و راهنمایی درستی برای آن ها انجام و مشکلات و درخواست‌ها بررسی و با انجام اولویت بندی نسبت به رفع مشکلات، اقدام شود.

مدیرکل بهزیستی خوزستان ادامه داد: برنامه های حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در بهزیستی استان به خوبی درحال اجرا بوده اما باید سطح خدمات دهی افزایش یابد زیرا اساس کار در سازمان بهزیستی، رضایتمندی مردم است.

وی با اشاره به محتوای جلسه سلامت اداری بهزیستی استان گفت: عملیاتی کردن برنامه‌های سلامت اداری، برگزاری ۶ جلسه کمیته سلامت اداری، اجرای کامل برنامه های صیانت از حقوق شهروندی، شناسایی گلوگاه‌های فساد خیز یا نقاط آسیب پذیر بهزیستی، شناسایی تخلفات اداری و رسیدگی به آنها، رسیدگی به شکایات گروه هدف سازمان، اطلاع رسانی در خصوص فرآیندها، دستورالعمل‌ها و سامانه‌ها به آحاد جامعه، نظارت دقیق بر مراکز تحت نظارت سازمان، نظارت بر برگزاری مزایده‌ها و مناقصه ها، راهبری جشنواره شهید رجایی و نظارت بر ماده ۹۱ و ۹۲ قانون خدمات کشوری از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

به گزارش ایرنا، جلسه سلامت اداری بهزیستی خوزستان با موضوع تدوین برنامه های عملیاتی سازمان در جهت ارتقای سلامت اداری در سال ۱۴۰۳ با حضور مدیر کل، معاونین و مسئولین واحدهای بهزیستی استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

مرجع / ایرنا
:
:
:
آخرین اخبار