تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹
کد خبر: ۲۹۳۱۲۱
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
بعد از دست رفتن قهرمانی فولاد/ مدیر آکادمی: پیدا کنید پرتقال فروش را!
بعد از دست رفتن قهرمانی فولاد/ مدیر آکادمی: پیدا کنید پرتقال فروش را!

 مدیر آکادمی باشگاه فولاد خوزستان درباره از دست رفتن قهرمانی این تیم در لیگ برتر جوانان به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز، توضیحاتی ارائه داد. 

 ایمان سبز شیراز و فولاد خوزستان دو تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر فوتبال جوانان در حالی رو در روی هم قرار گرفتند، که برتری فولاد در این بازی حساس منجر به قهرمانی نماینده خوزستان شد اما این پایان کار نبود و باشگاه ایمان سبز شیراز با ارائه مستندانی به کمیته انضباطی دال بر این تیم فولاد در دیدار مقابل این تیم از بازیکن غیرمجاز استفاده کرده است، باعث شد این کمیته با بررسی موضوع رای به سود نماینده شیراز بدهد. بر این اساس شادی فولادی‌ ها برای قهرمانی دوام نداشت و جام قهرمانی به ایمان سبز رسید. 

سیاوش بختیاری‌زاده مدیر آکادمی فولاد خوزستان با تایید این موضوع به ایسنا، گفت: بعد از اینکه مطلع شدم تیم ایمان سبز شیراز نسبت به استفاده تیم جوانان ما از یک بازیکن غیر مجاز شکایتی داشته است با فراخواندن سرپرست تیم و کادر فنی تیم جوانان فولاد از آنها خواستم تا در خصوص این موضوع توضیحاتی ارائه دهند. در ابتدا منکر این موضوع شدند ولی بعد از اینکه پیگیر شدم و اسناد تمام بازی‌های انجام شده را خواستم، متوجه شدم بازیکنی به اسم یونس امیر در مدیریت سابق آکادمی و نیز مدیریت وقت باشگاه فولاد، ۱۷ مهرماه سال گذشته در جریان بازی‌های لیگ برتر جوان جوانان یک کارت زرد دریافت کرده است. همین بازیکن پنجم اسفندماه سال گذشته نیز در یک بازی دیگر تیم فولاد با کارت زرد جریمه شده است. 

او ادامه داد: یونس امیر امسال هم در یک بازی  دیگر در اهواز کارت زرد دیگری دریافت می کند و سه کارته می شود. تنها کسی که اسناد تیم در اختیار او بوده و از این موضوع اطلاع داشته، اکبر مهدی پور سرپرست تیم بوده است. در پی این اتفاق به شدت با سرپرست و کادرفنی برخورد کردم و نکته جالب این است که هر دو طرف بهم محول می کردند و سرپرست می گفت به کادرفنی اطلاع داده ام و کادرفنی هم قسم می خورد که سرپرست اطلاعی به آن ها نداده است و حالا شما پرتقال فروش را پیدا کنید. 

بختیاری زاده عنوان کرد: نکته بعدی این است که وقتی تیم برای بازی با ایمان سبز به شیراز اعزام می شود، سرپرست تیم به دلایلی تیم را همراهی نمی کند. سرپرستی یک کار تخصصی است که سرپرست جوان تیم که توسط مدیریت قبلی در این سمت قرار گرفته است یا متوجه این موضوع نشده یا نخواسته متوجه این موضوع شود. شاید هم به اطلاع کادرفنی رسانده اما آن ها توجه نکرده اند. در هر صورت دو طرف باید پاسخگو باشند و باشگاه در این قضیه کوتاه نخواهد آمد و مطمئن هستم مردم خوزستان و هواداران فولاد هم به سادگی از این قضیه نمی گذرند. 

مدیرآکادمی باشگاه فولاد گفت: قهرمانی از باشگاه فولاد خوزستان گرفته شد و مردم مطمئن باشند من نیز به عنوان مدیر آکادمی پیگیر این قضیه خواهم بود و نمی‌گذارم حق مردم خوزستان به دلیل بی‌توجهی صورت گرفته ضایع شود. نکته‌ای که واقعاً من را اذیت می‌کند این است که چطور سرپرست و کادر فنی تیم جوانان فولاد متوجه نمی‌شود که بازیکن تیم ما مهرماه سال گذشته کارت گرفته اما مربی ایمان سبز شیراز متوجه این موضوع است. می‌خواهم بدانم چه کسی به این مربی اطلاعات داده و او چگونه نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کرده است. از همین رسانه می‌خواهم این موضوع را از طریق مدیر سابق آکادمی باشگاه فولاد خوزستان نیز پیگیر باشد. 

او در پاسخ به این سوال که سرپرست تیم جوانان فولاد خوزستان چه نسبتی با مدیر سابق آکادمی باشگاه دارد؟ خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم او پسرعمه سجاد مهدی‌پور مدیر سابق آکادمی فولاد خوزستان باشد. به هر حال با توجه به اینکه حق جوانان خوزستانی ضایع شده است هر کسی که در این قضیه مقصر بوده باید پاسخگو باشد. 

مرجع / ایسنا
:
:
:
آخرین اخبار