تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۶
کد خبر: ۲۹۶۳۴۳
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
یک مدرس حوزه:
موج ‌فروپاشی‌ درون در اسرائیل، زمینه‌های محو شدن رژیم صهیونیستی است  
 

  مدرس حوزه‌های علمیه استان خوزستان با بیان اینکه آن‌هایی که ظلم کردند، هیچ وقت پایدار نمانده‌اند و قطعا رژیم صهیونیستی هم از صحنه روزگار محو خواهد شد، گفت: موج فروپاشی که از درون در اسرائیل ایجاد شده است، یکی از زمینه‌های محو شدن این رژیم است.

حجت الاسلام خمیس بداوی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اظهار کرد: در پی طوفان الاقصی، تحولی در جهان ایجاد شد و معادلات تغییر یافت به گونه‌ای که بسیاری از کشورهای اروپایی، فلسطین را به رسمیت شناختند و آن را یک دولت دانستند که این اتفاق بسیار خوب است.

وی افزود: از سوی دیگر دانشجویان دانشگاه‌های سیاسی آمریکا که سیاست‌مداران آن خروجی این دانشگاه‌ها هستند، خیزش کردند و پرچم فلسطین را در دست گرفتند و از غزه و  فلسطین حمایت کردند. این اتفاق، امتیازی برای جبهه مقاومت است و این جبهه را پشتیبانی می‌کند.

این مدرس حوزه بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در وقوع همه این اتفاقات نقش بسزایی دارد. با توجه به پیام حضرت آقا به جوانان دانشجوی خارجی، دیدیم که بسیاری از دولت‌ها و ملت‌ها از فلسطین حمایت کردند و اکنون اسرائیل منفورترین رژیم شده است.

بداوی گفت: هر چندمردم غزه در این جنگ، شهدای زیادی تقدیم کردند و خون افراد بی‌گناه ریخته شد اما ثمره خون این بی‌گناهان در جهان دیده شده است و مردم زیادی همراه این مردم مظلوم شده‌اند.

وی عنوان کرد: تاریخ ثابت کرده است آن‌هایی که ظلم کرده‌اند، هیچ وقت پایدار نمانده‌اند و قطعا رژیم صهیونیستی هم از صحنه روزگار محو خواهد شد. موج فروپاشی که از درون در اسرائیل ایجاد شده است، یکی از زمینه‌های محو شدن این رژیم است. ان‌شاءالله طبق وعده سید حسن نصرالله و جبهه مقاومت، به زودی نمازمان را در قدس می‌خوانیم.

مرجع / ایسنا
:
:
:
آخرین اخبار