تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۳
کد خبر: ۲۹۶۲۹۰
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
رییس دانشگاه شهید چمران اهواز:
عزت ایران اسلامی مرهون ایستادگی مردم در همه صحنه‌ها است

  رییس دانشگاه شهید چمران اهواز در پیامی به مناسبت حضور پرشور مردم در دور دوم چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: عزت ایران اسلامی مرهون ایستادگی مردم در همه صحنه‌ها است.

  در متن پیام علی‌محمد آخوندعلی، آمده است:

منزلت مملکت ما و عزت ایران اسلامی امروز، مرهون همراهی، ایستادگی و حضور جدی و پرشکوه مردم در تمام صحنه‌ها است. بزرگ‌ترین صحنه تجلی اراده ملی و برترین جایگاه نقش‌آفرینی مردم برای سرنوشت و آینده کشور میدان بزرگ انتخابات است؛ این فرصت مغتنم، به مهر شکوه حضور همه‌گیر مردم با تنوع سلیقه‌های گوناگون است که مظهر خلق حماسه در راه بزرگی و مانایی کشور ما در دنیا است. مردمان دیار استواری و رادمردی در ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ به گرمای محبت حضورشان در این میدان پویا برای شکوه این مرز پرگهر سرود همبستگی و اتحاد سر داده و در مشارکتی فعال در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سایه رقابتی جدی و در بستری امن و سازنده، عمق پایه‌های مردم‌سالاری دینی و جمهوریت نظام را معنا بخشیدند و آن را در معرض نگاه جهانیان قرار دادند و با مشارکت مطلوب خود برگ زرینی به صحیفه پررنگ و نقش انقلاب اسلامی و صفحه خاطرات خود افزوده و مهر تاییدی بر پایبندی و تعهد خود به اصل انقلاب و ایران زدند.

اکنون که به پشتوانه آرای مردمی رییس جمهور منتخب برگزیده و فصل رقابت‌های انتخاباتی به فرجام رسیده است، با تبریک به جناب آقای دکتر پزشکیان، نهمین رییس جمهوری ایران اسلامی، امید است فصل جدیدی از  تعامل، همکاری، همگرایی و همدلی در میان همه دلسوزان نظام برای پیشرفت و بالندگی هرچه بیشتر کشور در مسیر توسعه شکل گیرد، زیرا این تمرین همفکری، تضارب آرا، تکثر سلیقه‌ها و همبستگی است که ضامن تحقق این مهم خواهد بود. رجاء واثق دارد که ایران اسلامی هر روز شاهد درخشندگی نام و جایگاهش هم در عرصه ملی و هم در نگاه بین المللی باشد.

به امید فردای بهتر برای ایران عزیز و سربلند.

مرجع / ایسنا
:
:
:
آخرین اخبار