تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۱
کد خبر: ۲۹۶۲۸۰
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
پرفروش‌ترین امتیاز نمایندگی در حوزه‌ی حمل‌ونقل
تاکسی‌اینترنتی «ماکسیم» از سال ۱۳۹۶ در بازار ایران حضور دارد و در بیش از ۲۰۰ شهر کشور فعال است. این سامانه خدمات مربوط به درخواست وسایل نقلیه را ازطریق اپلیکیشن تلفن همراه با کاربری آسان و قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهد. مجموعه‌ی «ماکسیم» در بخش اقتصادی بازار متمرکز است و تلاش می‌کند تا استفاده از خدمات تاکسی‌ را برای تمام اقشار مردم فراهم کند.

تاکسی‌اینترنتی «ماکسیم» از سال ۱۳۹۶ در بازار ایران حضور دارد و در بیش از ۲۰۰ شهر کشور فعال است. این سامانه خدمات مربوط به درخواست وسایل نقلیه را ازطریق اپلیکیشن تلفن همراه با کاربری آسان و قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهد. مجموعه‌ی «ماکسیم» در بخش اقتصادی بازار متمرکز است و تلاش می‌کند تا استفاده از خدمات تاکسی‌ را برای تمام اقشار مردم فراهم کند.

این سامانه موردعلاقه‌ی میلیون‌ها کاربر است و به‌لطف شبکه‌ی نمایندگی فرانشیزی به‌سرعت درحال رشد بوده و بسیاری از شهرهای کشور را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است.

آرمین کریمی، مدیر عامل سامانه‌ی «ماکسیم»، درباره‌ی شکل‌گیری این پروژه می‌گوید:

«فروش امتیاز نمایندگی فرانشیز در سال ۱۳۹۶ و تقریباً بلافاصله پس از شروع فعالیت شرکت آغاز شد. این اولین پروژه به این شکل در زمینه‌ی درخواست سفر در ایران بود، بنابراین توجه کارآفرینان جوان و علاقه‌مند را در سراسر کشور به خود جلب کرد. در این میان افرادی که می‌خواستند توانایی‌های خود را در چارچوب یک استارتاپ فناوری محک بزنند، از همکاری با مجموعه‌ی ما استقبال ویژه‌ای کردند؛ البته دلایل اصلی این حجم از توجه و استقبال می‌تواند به این علت باشد که ما در «ماکسیم» تمام نرم‌افزارهای لازم را برای راه‌اندازی تاکسی‌اینترنتی در اختیار شرکای خود قرار می‌دهیم و حقوق نمایندگی به‌صورت انحصاری واگذار می‌شود؛ بدین‌معنی که در هر شهر فقط یک کارآفرین می‌تواند کسب‌وکار خود را با نام تجاری «ماکسیم» توسعه بخشد.»

در اولین سال فعالیت، تعداد ۸ قرارداد منعقد شد و در سال ۱۳۹۷ تعداد نمایندگی‌ها به عدد ۳۱ رسید. بنابراین این سامانه فقط در مدت ۲ سال، به افزایش ۴۰۰ درصدی در فروش رسید که شاید بتوان از آن به‌عنوان یک رکورد در حوزه‌ی همکاری فرانشیزی یاد کرد. روند رو به رشد «ماکسیم» همچنان ادامه دارد و هر سال با جهش مثبتی همراه است؛ بدین‌ترتیب که متوسط رشد سالانه از سال ۱۳۹۸ به‌میزان ۱۱۳٪ بوده است.

درحال حاضر، سامانه‌ی «ماکسیم» از لحاظ تعداد شهرهای دارای نمایندگی فرانشیز در بخش حمل‌ونقل در مقایسه با سایر شرکت‌های اعطاءکننده‌ی نمایندگی فرانشیزی، پیشتاز است و شرکای خود را در ۱۶۰ شهر پیدا کرده است. تقریباً تمام نمایندگی‌ها به بازگشت سرمایه و درآمد پایدار رسیده‌اند. این سامانه همچنان به توسعه‌ی خود در کشور ادامه می‌دهد و آماده‌ی واگذاری امتیاز نمایندگی در صدها شهر است.

راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار با سامانه‌ی «ماکسیم» بسیار آسان است. «ماکسیم» به افرادی که قصد انجام این کار را دارند، یک برنامه‌ی گام‌به‌گام ارائه می‌دهد.

قبل از هر اقدامی، شما باید با کارشناسان فروش سامانه تماس بگیرید تا از شرایط و امکانات ضروری برای راه‌اندازی کسب‌وکار مطلع شوید. کارشناسان سامانه، شرکای سامانه را در تمام مراحل کار همراهی می‌کنند.

مرحله‌ی اول مربوط به جمع‌آوری مدارک لازم (شناسنامه، کارت ملی، عکس و فرم اطلاعات) است.

در مرحله‌ی دوم باید حق امتیاز فرانشیز خریداری شود. نرخ حق امتیاز به جمعیت شهر محل فعالیت بستگی دارد. برای شهرها با جمعیت تا ۲۰ هزار نفر، مبلغ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان، برای شهرها با جمعیت بیشتر از ۲۰ هزار نفر، مبلغ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان و برای شهرها با جمعیت بیش از صد هزار نفر، مبلغ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است. میزان سرمایه‌گذاری آتی در پویش‌های تبلیغاتی نیز با توجه به شرایط شهر متفاوت است. درصورت ثبت تقاضای همکاری در سایت «ماکسیم» ، کارشناسان ضمن ارائه‌ی طرح تجاری رایگان، در محاسبه‌ی میزان سرمایه‌گذاری موردنیاز برای هر شهر نیز کمک می‌کنند.

علاوه‌‌‌بر این برای داشتن تسلط کامل در زمینه‌ی مدیریت کسب‌وکار، باید یک دوره‌ی آموزشی ۲ ماهه را گذراند.

امکان دسترسی شریک فرانشیزی به اتوماسیون مدیریت کسب‌وکار و همچنین پشتیبانی فنی، حقوقی و بازاریابی فراهم می‌شود.

شریک با خرید امتیاز نمایندگی فرانشیزی به تمام نرم‌افزارهای سامانه با امکان دریافت پشتیبانی فنی دسترسی پیدا می‌کند. کارشناس پشتیبانی کمک می‌کند مسائل مربوط به مدیریت و تنظیمات سامانه انجام شود و سایر مسائل مربوط به نرم‌افزار‌های مدیریتی را نیز حل می‌کند. علاوه‌بر این، شرکای فرانشیزی به آلبوم طرح‌های تبلیغاتی دسترسی کامل خواهد داشت و می‌توانند برای توسعه‌ی استراتژی بازاریابی و دریافت مشاوره‌ی حقوقی از کارشناسان سامانه کمک بگیرند. همچنین پشتیبانی کامل کارشناسان ناظر شهرها در تمام مراحل راه‌اندازی و فعالیت نیز پيش‌بينی شده است.

شایان ذکر است که برای راه‌اندازی نمایندگی فرانشیزی، داشتن دفتر کار الزامی نیست. می‌توان کسب‌و‌کار خود را از خانه و با یک رایانه‌ی شخصی مدیریت کرد و هزینه‌ها را به‌میزان قابل‌توجهی کاهش داد. با این حال اگر شریک فرانشیزی بخواهد دفتر کار داشته باشد، هیچ مانعی وجود ندارد.

حوزه‌ی فناوری اطلاعات به‌سرعت درحال توسعه است و تاکسی‌اینترنتی به‌عنوان یک سامانه با فناوری پیشرفته، گزینه‌ای ایده‌آل برای یک سرمایه‌گذاری آینده‌دار است. کسب‌وکار خود را به‌سادگی و همراه با «ماکسیم» راه‌اندازی کنید

:
:
:
آخرین اخبار