تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۱
کد خبر: ۲۹۶۲۳۲
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
توصیه‌هایی برای پیشگیری از حوادث ترافیکی در عزاداری‌های محرم

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز در خصوص پیشگیری از بروز حوادث ترافیکی در ایام عزاداری ماه محرم توصیه‌هایی به رانندگان ارائه کرد.

سرهنگ سعید حسنوند با تاکید بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در ایام محرم اظهار کرد: رانندگان به منظور پیشگیری از هر گونه حادثه با فاصله مناسب از دسته‌های عزاداری حرکت کنند و از ورود وسایل نقلیه به محل دسته‌ها و هیات‌های عزاداری خودداری کنند.  

وی افزود: رانندگان از پارک یا توقف دوبل خودرو، پارک مورب یا رها کردن خودروها در مسیر و اطراف تکیه‌ها، مساجد و هیات‌های عزاداری جدا خودداری کنند.

رئیس پلیس راهور اهواز گفت: در ایام عزاداری محرم، اطراف مصلای امام (ره)، حسینیه ثارالله، بین الحرمین در بلوار ساحلی غربی، مسجد جواد الائمه، چهارراه زند، حرم علی بن مهزیار اهوازی، میدان ولایت در ابتدای حصیرآباد و بلوار چمران بسیار شلوغ خواهد بود. در این مسیرها محدودیت‌های ترافیکی برای جلوگیری از تردد خودروها نداریم اما باید از تردد غیرضروری یا ‌کارهایی که منجر ایجاد ترافیک می‌شود، خودداری شود.  

حسنوند بیان کرد: برای روزهای تاسوعا و عاشورا جلسه‌ای برگزار خواهد شد و اگر قرار باشد دسته‌ها حرکت کنند، محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

مرجع / ایسنا
:
:
:
آخرین اخبار