تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
کد خبر: ۲۹۶۲۲۵
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
تکمیل ۱۰۵ کلاس درس در آبادان چشم‌به‌راه یاری خیرین

 مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان گفت: ۱۰۵کلاس درس در شهرستان آبادان در حال ساخت است که امیدواریم با تلاش جهادی و حمایت خیرین مدرسه‌ساز در سال ۱۴۰۳ همه این کلاس‌ها تکمیل شوند.

 محمد سعیدی پور، ضمن تقدیر از مردم ولایتمدار استان خوزستان که با حضور در انتخابات برگ زرین دیگری در دفتر انقلاب ثبت کردند،  در جمع خبرنگاران، گفت:  ساخت مدرسه و آموزش فرزندان این مرز و بوم در این برهه زمانی بسیار مهم و ارزشمند است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان خوزستان افزود: مدارس در استان نیازمند فضاهایی استاندارد بود که به  الحمدالله این مهم در خوزستان با جدیت در حال پیگیری است .

وی با شاره به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در راستای افزایش سرانه فضای آموزشی در آبادان و اروندکنار افزود: 105 کلاس درس در شهرستان آبادان در حال ساخت است که با تلاش جهادی و حمایت خیرین مدرسه ساز امیدوارم در سال 1403 همه پروژه تکمیل شوند.

مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان با بیان اینکه سالانه 80 هزار مترمربع از فضای مدارس در استان آسفالت می‌شود عنوان کرد: پیگیری انجام آسفالت مدارس و تامین تجهیزات مدارس اروندکنار و آبادان از دیگر موضوعات در دست پیگیری است.

به گزارش تسنیم، مولوی نماینده مردم شهرستان آبادان در مجلس شورای اسلامی با محمد سعیدی پور  مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان  با هدف پیگیری پروژه های در دست اجرا و افزایش سرانه فضای های آموزشی این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.

مرجع / تسنیم
:
:
:
آخرین اخبار