تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۲
کد خبر: ۲۹۶۱۸۹
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی استان خبرداد
آماده‌سازی ۷۰ هزار مترمربع زمین کشاورزی برای آموزش دانشجویان

 رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان از آماده‌سازی ۷۰ هزار مترمربع زمین کشاورزی برای آموزش دانشجویان خبر داد.

جمال فیاضی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آماده‌سازی ۷۰ هزار متر مربع زمین‌ آموزشی، اظهار کرد: آماده‌سازی این زمین‌ها با هدف فراهم آوردن شرایط بهتر برای آموزش عملی دانشجویان انجام شد. اجرای این پروژه نه تنها به تقویت توانمندی‌های علمی و عملی دانشجویان کمک می‌کند بلکه موجب افزایش بهره‌وری و کارآمدی آموزش‌های تخصصی در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی نیز خواهد شد.

وی افزود: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، همواره در تلاش بوده تا با فراهم آوردن زیرساخت‌های مناسب، دانشجویان را برای ورود به بازار کار و چالش‌های حرفه‌ای آماده کند. زمین‌های تسطیح شده در این پروژه، به عنوان یک فضای عملی ارزشمند در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت تا بتوانند مهارت‌های خود را با آموزش در این زمین‌ها بهبود بخشند.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، فعالیت‌های آموزشی و تحقیقی متنوعی در این زمین‌ها انجام خواهد شد که شامل کاشت و پرورش گیاهان، آزمایش‌های خاک، مدیریت منابع آب و دیگر فعالیت‌های مرتبط با رشته‌های مختلف کشاورزی و منابع طبیعی است. 

:
:
:
آخرین اخبار