تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۷
کد خبر: ۲۹۴۷۱۶
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
امکان انتخاب ۱۰۰ کدرشته محل؛۱۴۰۳
امشب آخرین مهلت انتخاب رشته‌ در آزمون کارشناسی ارشد سال
 
امشب آخرین مهلت انتخاب رشته‌ در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳

فرصت انتخاب رشته‌های تحصیلی در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ ساعت ۲۴ امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ماه به پایان می‌رسد.

 فرآیند انتخاب رشته‌های تحصیلی در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ از ۱۲ خرداد آغاز شده است و با تمدید مهلت، این فرصت ساعت ۲۴ امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ماه به پایان می‌رسد.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ جمعه ۴ اسفندماه ۱۴۰۲ با رقابت بیش از ۴۷۶ هزار و ۹۶ نفر برگزار شد. نتایج اولیه آزمون ورودی مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ از روز ۸ خرداد در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد.

از میان ۴۷۶ هزار و ۹۶ نفر داوطلب آزمون تعداد ۳۶۶ هزار و ۲۵۹ نفر مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

آن دسته از افرادی که بر اساس محتوای کارنامه مذکور مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شده‌اند، لازم است مطابق مفاد این اطلاعیه نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام کنند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها از روز جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منتشر شده است. همچنین اصلاحات دفترچه انتخاب رشته ۱۶ خرداد منتشر شده است.

داوطلبان مجاز می‌توانند با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام اولیه توسط سیستم به متقاضی داده شده است (درج این اطلاعات برای ورود به برنامه انتخاب رشته ضروری است) نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی (حداکثر تا ۱۰۰ کدرشته‌محل) و تکمیل فرم مذکور اقدام کنند.

پس از تأیید نهایی رشته‌های انتخابی توسط متقاضی، رسید توسط سیستم در اختیار وی قرار داده خواهد شد، در غیر این صورت انتخاب رشته آنان تکمیل نشده است.

داوطلبان مجاز و علاقمند به انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی باید به درگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون این دانشگاه مراجعه کنند.

مرجع / مـهـر
:
:
:
آخرین اخبار