تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۲
کد خبر: ۲۹۴۵۸۸
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
باند سارقان احشام در رامشیر دستگیر شدند
باند سارقان احشام در رامشیر دستگیر شدند

  فرمانده انتظامی رامشیر از دستگیری باند چهار نفره سارقان مسلح احشام با کشف ۲ قبضه سلاح جنگی در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ فرهاد شاکرمی شامگاه پنجشنبه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر سرقت مسلحانه احشام در یکی از مناطق شهرستان، شناسایی و دستگیری سارقان بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با تشکیل چندین اکیپ عملیاتی و تخصصی و هدایت مستقیم فرمانده انتظامی شهرستان، ماموران به محل وقوع سرقت اعزام و با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی پلیسی، باند چهار نفره سارقان مسلح احشام شناسایی شدند.

وی اضافه کرد: در عملیات تعقیب و گریز و ناظر به قانون بکارگیری سلاح و در جریان آتش متقابل، یکی از سارقان به هلاکت رسید و سه نفر دیگر مجروح شدند.

فرمانده انتظامی رامشیر با بیان اینکه متهمان مجروح در بیمارستان در حال مداوا هستند، اظهار داشت: در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه ۲۰ عدد فشنگ جنگی، یک قبضه کلت کمری به همراه هشت فشنگ جنگی، ۲ گوشی تلفن همراه مسروقه و یک دستگاه پژو ۴۰۵ با پلاک سرقتی کشف شد.

سرهنگ شاکرمی با اشاره به اینکه متهمان به مرجع قضائی تحویل خواهند شد، خاطرنشان کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهد شد.

مرجع / ایرنا
:
:
:
آخرین اخبار