تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۵
کد خبر: ۲۹۳۴۴۰
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان:
مشکل کمبود آب۲۰ روستای بهبهان رفع می‌شود

 

مشکل کمبود آب۲۰ روستای بهبهان رفع می‌شود

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان، از اجرای ۴ پروژه آبرسانی کوتاه مدت برای حل مشکلات آب ۲۰ روستای شهرستان بهبهان خبر داد.

صابر علیدادی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برنامه‌ریزی و تلاش جدی برای رفع مشکل آب شهرها و روستاها اظهار کرد: با اجرای ۸۰ کیلومتر شبکه توزیع و خط انتقال آب در قالب ۴ پروژه، کمبود آب در ۲۰ روستا و سطح شهر بهبهان برطرف می‌شود.

وی احداث خط انتقال و شبکه توزیع دهستان دودانگه با توسعه ۲۱ کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع را یکی از پروژه‌های کوتاه مدت شرکت آب و فاضلاب در بهبهان عنوان کرد و افزود: با اجرای این عملیات کمبود آب ۱۴ روستای دهستان دودانگه برطرف می‌شود.

علیدادی با اشاره به اینکه ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این عملیات هزینه شده است، گفت: این عملیات ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی تکمیل احداث خط انتقال از تصفیه‌خانه بزرگ به سمت مخازن ذوالفقاری را دیگر پروژه کوتاه مدت فعال در بهبهان عنوان کرد و افزود: این پروژه با ۱۴ کیلومتر خط انتقال واعتبار ۵ میلیارد تومان و ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به احداث خط انتقال از روستاهای گنجیگان به روستاهای شله‌زار ۱ و ۲ بیان کرد: این عملیات که ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، با هدف رفع کمبود آب در ۳ روستا با جمعیت ۲۵۰۰ نفر در حال اجرا است.

علیدادی آبرسانی به روستاهای اسلام‌آباد، شهرک وحدت و اسدآباد را از دیگر پروژه‌های کوتاه‌مدت آبرسانی شرکت آبفای خوزستان برای رفع تنش آبی در روستاهای بهبهان عنوان کرد و گفت: طول شبکه این پروژه ۳۰ کیلومتر و اعتبار آن ۸۰ میلیارد تومان است که در حال حاضر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 

مرجع / ایسنا
:
:
:
آخرین اخبار