تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۹
کد خبر: ۲۹۳۲۷۰
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
نبرد جنوب و شمال فوتبال ایران برای بقا در لیگ برتر

 تیم‌های استقلال خوزستان و نساجی مازندران در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

 بی‌شک یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، نبرد بین استقلال خوزستان و نساجی خواهد بود؛ جایی که هر ۲ تیم برای بقا در لیگ تلاش کرده و نمی‌خواهند به یکدیگر باج دهند.

حساسیت این دیدار ۶ امتیازی زمانی آشکار می‌شود که تعداد زیادی از هواداران نساجی مازندران به همراه این تیم وارد اهواز شده تا با تشویق‌های پی در پی خود از تیم محبوب‌شان حمایت کنند.

در سوی مقابل مدیریت باشگاه استقلال خوزستان، تماشای این دیدار را رایگان اعلام کرده تا هواداران و فوتبال دوستان خوزستانی بدون دغدغه و آرامش کامل خود را به ورزشگاه رسانده و از نماینده خوزستان حمایت کنند.

آبی های خوزستان که در نیم فصل دوم متحول شدند، چهار بازی پیاپی خود را بدون باخت پشت سر گذاشتند آنها بعد از شکست نفت آبادان، برابر گل‌گهر سیرجان، ملوان بندرانزلی و سپاهان اصفهان به تساوی رضایت دادند اگرچه استقلالی های خوزستان برای فرار از منطقه خطر، چاره‌ای جز کسب پیروزی مقابل نساجی ندارند.

تیم فوتبال نساجی با هدایت ساکت الهامی نتایج بهتری نسبت به نیم‌فصل اول کسب و در هفته های اخیر بازی های خوبی به نمایش گذاشته است هر چند شکست هفته گذشته آنها مقابل پرسپولیس، باعث شد تا روند نباختن‌های این تیم متوقف شود.

تیم‌های استقلال خوزستان و نساجی مازندران هر ۲ با ۲۲ امتیاز و بر اساس تفاضل گل بهتر به ترتیب در رده‌های سیزدهم و چهاردهم جدول رده بندی قرار دارند و این دیدار از حساسیت زیادی برخوردار است.

تیم نساجی مازندران که نیاز اساسی به امتیاز از این بازی دارد باید در گرمای اهواز مقابل استقلال خوزستان و تماشاگران خونگرم اهوازی به میدان برود که کار بسیار سختی است.

تیم های استقلال خوزستان و نساجی در طول تاریخ لیگ برتر سه بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که تیم نساجی در ۲ بازی پیروز میدان شده است همچنین یک دیدار با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

استقلال خوزستان و نساجی به ترتیب با ۳۱ و ۳۴ گل خورده از خط دفاعی ضعیفی برخوردار بوده و این موضوع یکی از نقاط بحرانی ۲ تیم به شمار می رود.

پیام حیدری قضاوت دیدار استقلال خوزستان و نساجی را بر عهده داشته همچنین فرهاد مروجی، فرهاد فرهادپور و یعقوب آشوری او را در کار داوری همراهی می‌کنند.

دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و نساجی از ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه در اهواز آغاز خواهد شد.

مرجع / ایرنا
:
:
:
آخرین اخبار