تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۸
کد خبر: ۲۹۳۲۱۲
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
برنامه‌های فرهنگی و ورزشی بنیاد شهید برای سالروز آزادسازی خرمشهر

  فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی بسیج برای سالروز آزادسازی خرمشهر خبر داد و گفت: هفته مقاومت بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

  فریبرز خزایی با بیان اینکه هفته اول خردادماه به مناسبت آزادسازی خرمشهر و سالروز شهادت محمد بروجردی هفته مقاومت نامگذاری شده است، هار داشت: هفته مقاومت بهترین فرصت در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برگزاری برنامه‌های مختلف است که مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران مانند تمامی مناسبت‌هایی که در کشور وجود دارد، در سالروز عملیات غرورآفرین بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر که در سوم خرداد که در سال۶۱ به وقوع پیوست، برنامه‌هایی اجرا می کند.

وی افزود: تعدادی از این برنامه‌ها به صورت متمرکز و تعدادی نیز به صورت پایگاه محور برگزار می شود و در این ایام برنامه‌های اجرایی متنوع و خوبی خواهیم داشت.

خزایی با اشاره به اینکه دو برنامه ورزشی اجرا می‌شود، تاکید کرد: ما اعتقاد داریم که کار ورزشی در حقیقت یک کار فرهنگی است و بر همین اساس یک دوره مسابقات تنیس روی میز و دارت برای برادران و خواهران از ۲۳ تا ۲۹ اردیبهشت ماه اجرا و در پایان هم از نفرات برتر تجلیل می شود.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: با توجه به لزوم ایجاد نشاط و شادابی خانواده‌ها برنامه فرهنگی پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت بزرگداشت روز مقاومت و پیروزی برگزار می شود.

خزائی با بیان اینکه برنامه پیاده‌روی خانوادگی در مجموعه پل طبیعت و جنب باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود، تصریح کرد: خانواده‌ها از آنجا به پیاده‌روی پرداخته و این برنامه تا بوستان آب و آتش ادامه دارد و در انتهای مسیر نیز برای شرکت کنندگان دو مسابقه ورزشی اجرا می شود.

خزایی هدف از برگزاری این برنامه را حضور خانواده‌ها به همراه فرزندان عنوان کرد و افزود: در پایان برنامه نفرات اول تا دهم به قید قرعه به مشهد مقدس اعزام می شوند و برنامه‌های بسیار خوب و مهیجی با همکاری اداره کل منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهیم داشت که اگر مورد استقبال قرار گیرد، ادامه می یابد.

مرجع / ایرنا
:
:
:
آخرین اخبار