تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۵
کد خبر: ۲۹۳۲۰۲
نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره
اجرای طرح «آقا حساب کردند» در بندر ماهشهر

 مدیر کانون خدمت رضوی نوعدوستی شهرستان بندرماهشهر از اجرای طرح «آقا حساب کردند» و تسویه بدهی نیازمندان در حاشیه این شهر خبر داد.

فاطمه صیدالی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اهواز، گفت: هر ماه، خادمیاران و یاوران رضوی و جمعی از نیکوکاران شهرستان بندرماهشهر به دست هم داده و در پویش «قرار هشتم به نیت امام رضا(ع)» شرکت می‌کنند و در این ماه قرار بر این شد تا کمک‌ها برای اجرای طرح «آقا حساب کردند» هزینه شود.

وی افزود: در این طرح با توجه به مشکلات معیشتی، حساب خُرد بدهکاران آبرومند به نیازمندان حاشیه شهرستان از طرف آقا امام رضا(ع) تسویه می‌شود.

مسئول کانون  خاطرنشان کرد: خادمیاران رضوی همزمان با چند کمک هزینه درمان، کمک هزینه شیمی درمانی، کمک هزینه خرید یخچال ،کمک به دختر نیازمندحضور یافته و جویای حساب‌های دفتری خانواده‌های آبرومند و نیازمند شدند و حساب‌های آنان را با نام حضرت رضا(ع) تسویه کردند.

وی تصریح کرد: در این طرح در مجموع مبلغ 70/000/000 میلیون ریال جمع‌آوری و حساب‌های خرد برخی از خانواده‌ها به برکت نام حضرت رضا(ع) تسویه و تا حدودی از دغدغه این خانواده‌ها کاسته شد و این خانواده‌ها نیز از امام مهربانی‌ها علی بن موسی الرضا(ع) و خادمین آن حضرت تشکر کردند.

مدیر کانون خدمت رضوی نوعدوستی شهرستان بندرماهشهر گفت: چند سالی است که این طرح توسط خادمیاران در شهرستان‌ به صورت انفرادی یا کانون محله‌ای اجرا می‌شود.

مرجع / تسنیم
:
:
:
آخرین اخبار