تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۵
کد خبر: ۲۳۹۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

شبکه اجتماعی مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان با شعار "شبکه اجتماعی تبیان؛ سرای پاک ایرانیان" و با هدف ایجاد عرصه‌ای برای تعاملات مجازی فراخور شأن فرزندان ایران اسلامی و متناسب با فرهنگ متعالی ایرانی ـ اسلامی همزمان با ولادت کوثر پیامبر حضرت زهرا (س) آغاز به کار کرد.

 

به گزارش خوزنیوز به نقل از مهر، شیوه فعالیت شبکه اجتماعی تبیان همانند سایر شبکه‌ها بوده و تبیان کوشیده تا به‌گونه‌ای عمل کند که اعضای آن بتوانند با استفاده از کاربری آسان این شبکه به راحتی با آن انس بگیرند.

این شبکه با پایگاه اینترنتی تبیان کاملاً در ارتباط و عضویت هر دو یکسان است. از قابلیت‌های این شبکه اجتماعی آن است که اعضای تبیان بدون نیاز به عضویت جدید می‌توانند در شبکه نیز فعالیت کنند و با سهولت محتوای تبیان را به اشتراک بگذارند.
 
زهره حسینی معاون شبکه اجتماعی تبیان در مراسم راه‌اندازی این شبکه پتانسیل موجود در پایگاه تبیان و کاربران آن و نیز کمبود فضا برای به ‌اشتراک‌گذاری محتویات و علاقه‌مندی‌های کاربران را از عوامل راه‌اندازی این شبکه عنوان کرد و با اشاره به مدل‌های غربی موفق شبکه‌‌های اجتماعی مجازی غربی مهم‌ترین وجه تمایز شبکه اجتماعی تبیان نسبت به آن شبکه‌ها را نگاه بومی و اسلامی تبیان و پاک و امن بودن آن برشمرد.
 
وی با بیان اینکه فاز اول این شبکه با ایجاد شجره ‌نامه خانوادگی تبیان در آذرماه سال گذشته راه‌اندازی شد، گفت: هدف از اجرای برنامه شجره‌نامه خانوادگی پیوند و ارتباط اعضای خانواده در محیطی امن و پاک بود که با استقبال کاربران مواجه شد و 14 هزار گره خانوادگی ایجاد شد.

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار