تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۱:۱۴
کد خبر: ۳۴۵۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
همه در شوک عجیبی فرو رفته بودند که بزرگ مرد بسیجی، حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده امام و امام جمعه محبوب اهواز با برتن نمودن لباس مقدس سپا پاسداران انقلاب اسلامی که مزین به عمامه مشکی ایشان بود به ناگهان در صحنه تلویزیون حاضر شد و با خطابه ای آتشین و تاریخی از همه مردم غیرتمند ایران اسلامی ...
غلامرضا نجفی سولاری: درست در ایامی که هر روز خبرهای ناامید کننده ای از جبهه های جنگ بگوش می رسید و تمامی مواضع رزمندگان اسلام که در طی هشت سال دفاع مقدس جانانه و با ریختن خون هزاران جوان پاک و برومند و هزاران هزار خرابی و غارت و ... بدست آمده بود یکی پس از دیگری سقوط می کرد از فاو و جزایرمجنون گرفته تا شلمچه و ... و کشور در بحران عجیبی گرفتار شده بود .

هیچکس نمیدانست چه خواهد شد و ثمره خون شهیدان مظلوممان و شعارهای حماسی و پیامبرگونه امام مظلوم امت مبنی بر جنگ جنگ تا پیروزی و از طرفی خسارتهای بیکرانی که نه از نظر مادی و نه از نظر معنوی می توان بر آنها قیمتی نهاد بالاخره چه خواهد شد. همه در شوک عجیبی فرو رفته بودند که بزرگ مرد بسیجی، حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده امام و امام جمعه محبوب اهواز با برتن نمودن لباس مقدس سپا پاسداران انقلاب اسلامی که مزین به عمامه مشکی ایشان بود به ناگهان در صحنه تلویزیون حاضر شد و با خطابه ای آتشین و تاریخی از همه مردم غیرتمند ایران اسلامی و بالخصوص همطرازان خود یعنی ائمه جمعه مراکز استانها و به تبع آن ائمه جمعه سراسر کشور خواست کمربندها را محکم کنند و با عظمی راسخ خود را به جبهه های جنگ تحمیلی رسانده و روح و جان تازه ای را رد کالبد جبهه ها بدمند .

آیت الله موسوی جزایری در ایام دفاع مقدس - خوزنیوز - khouznews.ir

این عمل ایشان آنقدر تاثیر گذار بود که تمام کشور را تحت الشعاع خود قرار داد و شور و نشاطی در اعزام به جبهه ایجاد شد .

جبهه ها مملو از جوانان و کهنسالان شد بگونه ای که بزودی اعلام شد دیگر نیاز به حضور در جبهه ها احساس نمی شود و گروهی از رزمندگان، دل شکسته به شهرهایشان بازگشته ولی آماده بودند تا دوباره اگر نیاز به حضور در جبهه بود اعزام شوند .

شرایط کاملا به نفع رزمندگان اسلام تغییر رنگ داد . با توجه به حضور بالای رزمندگان به جبهه فرماندهان توانستند مجددا عملیاتهائی را طراحی کنند و بحمدالله بدین ترتیب جنگ به پیروزی قطعی ایران مظلوم پایان گرفت .

آیت الله موسوی جزایری در ایام دفاع مقدس - خوزنیوز - khouznews.ir

حقیقتا نمیتوان این نقش مهم حضرت آیت الله موسوی جزایری (مدظله العالی) را در این موضوع نادیده گرفت . این ایام که مصادف با آن حماسه باشکوه است، ضمن گرامیداشت آن ایام چند قطعه عکس ناب از ایشان که تاکنون منتشر نشده و اختصاصا نزد حقیر است را برای یادآوری آن ایام تقدیم می کنم .

آیت الله موسوی جزایری در ایام دفاع مقدس - خوزنیوز - khouznews.ir

لازم بذکر است که آقا مرتبا و مکررا از یگانهای مختلف خوزستان و اهواز و حتی سایر تیپ و لشگرهای کشور در خط مقدم جبهه و عقبه یگانها بازدید داشته و یکی از فعالترین امامان جمعه از این حیث بشمار میرفتند .

خداوند به ایشان توفیق روزافزون و سلامتی عنایت فرموده و سایه شان را با عزت مستدام بدارد . انشاالله ...

آیت الله موسوی جزایری در ایام دفاع مقدس - خوزنیوز - khouznews.ir
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار