تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۴
کد خبر: ۲۸۰۷۶۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

  عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای فعالیت ایرلاین‌های جدید در استان به منظور کمک به افزایش پروازهای فرودگاه‌های خوزستان و حل مشکلات مردم در این زمینه خبر داد.

مجتبی یوسفی در خصوص مشکل کمبود پروازها در استان به مقاصد مختلف کشور، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده در حوزه هوایی بیش از ۵ پرواز فرودگاه اهواز که در گذشته از پروازهای استان حذف شده را مجددا بازگردانده‌ایم تا بخشی از مشکل کمبود پرواز در فرودگاه‌های استان حل شود.

وی افزود: باید در سطح استان و کشور حمایت‌های کافی از سوی مسئولان برای افزایش پروازها در فرودگاه‌های استان و به ویژه فرودگاه اهواز انجام شود تا بتوانیم تعداد پروازها را افزایش دهیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر هستیم تا ایرلاین‌های جدید دیگری نیز علاوه بر ایرلاین‌های موجود در استان پرواز داشته باشند و فعالیت ایرلاین‌های جدید در استان می‌تواند به حل مشکل کمبود پروازها کمک کند.

یوسفی عنوان کرد: برخی از ایرلاین‌ها در زمان اپیدمی کرونا و پس از آن از استان رفته‌اند و اکنون به دنبال آن هستیم مجددا این ایرلاین‌ها در استان پرواز داشته باشند.

وی افزود: بازگشت ایرلاین‌ها و افزایش پروازها از فرودگاه‌های استان به ویژه فرودگاه اهواز حق مردم خوزستان است و با توجه به حجم درخواست‌ها در این زمینه باید تعداد پروازهای استان افزایش یابد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار