تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹
کد خبر: ۲۸۰۷۶۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 دادستان عمومی و انقلاب دزفول گفت: ۲ نفر از کارمندان شهرداری دزفول به اتهام اخذ رشوه و تبانی در معاملات دولتی بازداشت شدند.

 مهدی آماده روز دوشنبه افزود: در این پرونده متهمان در خصوص مصالحه اراضی تغییر کاربری شهرداری در یک قطعه زمین مبادرت به اخذ رشوه کرده بودند که پرونده برای شناسایی و دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.

وی با تاکیپ بر ضرورت برخورد قاطع با فساد مالی در ادارات، به افراد و مسوولانی که با اهمال در انجام تکالیف نظارتی خود زمینه این جرائم را فراهم می‌کنند، هشدار داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول بیان کرد: با هرگونه ترک فعل مدیران در این خصوص برخورد قاطع و قانونی می‌شود.

پرونده ۲۰ میلیارد ریالی در دزفول به آزادی محکوم ختم شد

رئیس توسعه حل اختلاف خوزستان نیز گفت: یک پرونده مالی به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان دزفول سازش و به آزادی محکوم ختم شد.

حجت الاسلام عبدالحمید امانت بهبهانی افزود: پرونده‌ای با موضوع ۱۲ فقره سفته به میزان ۲۰ میلیارد ریال در جریان بود که باعث تشکیل پرونده‌های متعددی در دادگستری شهرستان دزفول و شهرستان رودهن استان تهران شد.

وی ادامه داد: با ورود رئیس دادگستری شهرستان دزفول به این پرونده و تشکیل کارگروه ویژه، جلسات متعدد بین شاکی و محکوم مالی برگزار و با تدبیر و درایت اعضای شعبه ۹ شورای حل اختلاف دزفول، سرانجام شاکی پرونده رضایت خود را اعلام و صلح و سازش میان طرفین برقرار شد.

رییس توسعه حل اختلاف استان خوزستان گفت: محکوم مالی این پرونده با رعایت تشریفات قانونی از زندان آزاد شد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار