تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۵
کد خبر: ۲۸۰۶۲۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

  استاندار خوزستان با اشاره به آخرین وضعیت متروی اهواز، گفت: با توجه به اینکه مشکل قضایی مسأله مترو حل شده و به مراحل انتهایی رسیده است، از مسئولان متولی خواستیم که حرکت جهادی را برای راه اندازی خط اول آغاز کنند.

علی‌اکبر حسینی محراب امروز (۸ مهر) در پایان جلسه شورای اداری استان، اظهار کرد: در جلسه امروز مدیران مسایل مختلفی را مطرح کردند؛ در ارتباط با زراعت چوب که کار ملی در سطح استان است و با کمک وزارت جهاد کشاورزی و منابع طبیعی دنبال می شود، مسایلی مطرح شد. امیدواریم امسال نزدیک به ۱۰۰ میلیون درخت کاشته شود.

  وی با اشاره به آخرین وضعیت متروی اهواز نیز گفت: با توجه به اینکه مشکل قضایی مسأله مترو حل شده و به مراحل انتهایی رسیده است، از شهردار و متولیان  پروژه خواستیم که حرکت جهادی را برای راه‌اندازی خط اول آغاز کنند.

استاندار خوزستان گفت: در ارتباط با مسکن تاکید شد که باید کار قوی در بحث مسکن استان انجام شود. همچنین از ۴۵۰ نفر از خانواده‌های پرجمعیت تقدیر شد و به این خانواده‌ها زمین اختصاص داده می‌شود.

وی در پایان با اشاره به تقدیر از موکب‌داران مردمی در پیاده روی اربعین، عنوان کرد: امسال نزدیک به دو میلیون ۹۰۰ هزار نفر به سلامت در این پیاده‌روی شرکت داشتند.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار