تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۷
کد خبر: ۲۸۰۵۴۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 ۵ مدرسه در شادگان به بهره‌برداری رسیدندعکس از آرشیو

 مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان از افتتاح ‌پنج فضای آموزشی در شادگان و تحویل این پروژه‌ها به آموزش و پرورش خبر داد.

محمد سعیدی‌پور با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، با اشاره به افتتاح این پروژه‌ها که عصر امروز (۶ مهرماه) انجام شد، اظهار کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، پنج مدرسه به فضای آموزشی شهرستان شادگان افزوده شد.

به گزارش ایسنا، وی توضیح داد: در راستای تحویل پروژه‌های مهر به آموزش و پرورش استان خوزستان، امروز دو مدرسه ۱۲ کلاسه و سه مدرسه شش کلاسه با حضور فرماندار، نماینده مردم شادگان در مجلس، رئیس آموزش و پرورش و برخی مسئولان شهری، نظامی و انتظامی و دانش آموزان و اولیا افتتاح شدند.

سعیدی‌پور یادآور شد: در این پروژه‌ها ۴۲ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۴۳۰ میلیارد ریال ساخته شده و سهم خیرین حدود ۱۳۰ میلیارد ریال و سهم دولت ۳۰۰ میلیارد ریال بوده است.

وی بیان کرد: علاوه بر  این تعداد کلاس تحویل شده به آموزش و پرورش، تا پایان سال ۱۰ مدرسه دیگر با مجموع  ۳۴ کلاس درس به فضاهای آموزشی شادگان افزوده خواهد شد. مجموع زیربنای این مدارس، حدود ۵ هزار متر مربع است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان افزود: از این ۳۴ کلاس درس، ۲۶ کلاس در قالب توسعه فضای آموزشی خواهد بود. دو مدرسه شش و سه کلاسه نیز از این مدارس، در مناطق روستایی شادگان به بهربرداری می‌رسد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار