تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۱
کد خبر: ۲۸۰۵۳۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
چرا پویا دادمرز از کسب مدال برنز جهانی اینقدر خوشحال است؟

  ملی پوش کشتی فرنگی وزن ۵۵ کیلوگرم ایران به سه دلیل از کسب مدال برنز در جهانی صربستان بسیار خوشحال است.

پویا دادمرز امروز ،ششم مهرماه در مراسم استقبال از او و علیرضا مهمدی که در جهانی صربستان موفق به کسب مدال شدند، اظهار کرد: از سال ۲۰۱۵ تاکنون در تمام رده‌های سنی مدال آسیایی و جهانی گرفته‌ام ولی برای اولین بار بود که در جهانی رده سنی بزرگسالان نیز موفق به کسب مدال شدم.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: خوشحالم بعد از مدال آقای سوریان توانستم پس از ۱۰ سال سبک وزن تیم ملی کشتی فرنگی ایران را صاحب مدال کنم و از این که توانستم پا جای سوریان بگذارم، بسیار خوشحالم. از این که به من می‌گفتند باید طلسم وزن ۵۵ کیلوگرم را بشکنی، از نظر روحی روانی خیلی فشار روی من بود و خدا را شاکرم که مدال کسب کردم. همچنین خوشحالی دیگر من بابت این است که سال گذشته در جهانی ناکام بودم اما امسال توانستم جبران کنم. همیشه گفته بودم که دوست دارم در تاریخ ورزش ایذه اولین مدال جهانی را بگیرم و خوشحالم که به این قول نیز عمل کردم. البته من و علیرضا با هم مدال جهانی گرفتیم اما من ۳۰ دقیقه زودتر به مدال رسیدم.

این فرنگی کار ایذه‌ای بیان کرد: از استانداز خوزستان که پیش از اعزام من به جهانی صربستان به تهران آمد و به ما قوت قلب داد، تشکر می‌کنم. از علی محمدی مدیر عامل شرکت گروه ملی و رییس هیات کشتی خوزستان نیز تشکر ویژه دارم. آقای محمدی یک مرد بزرگ است که بدون منت به ورزش خوزستان از جمله کشتی کمک می‌کند.

وی در پایان، خاطر نشان کرد: من معتقدم حق مردم خوزستان مدال طلا است ولی نشد و مدال برنز گرفتم و امیدوارم این مدال را از من قبول کرده باشند. رقابت‌های جهانی در سطح بالایی برگزار شد و همیشه نیز در سبک وزن کسب مدال در آسیایی و جهانی سخت است. من بعد از مسابقات سال گذشته روند رو به رشد داشتم و چند مدال کسب کردم. خوشحالم که همه مردم از مدال برنز جهانی من خوشحال هستند.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار