تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۵
کد خبر: ۲۸۰۴۹۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 معاون گردشگری مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان گفت: دوره‌های آموزشی متعددی با هدف توانمندسازی ظرفیت‌های روستایی در تمام روستاهای هدف گردشگری خوزستان در دست اجرا است.

جمال عامری‌نسب، در آیین نکوداشت روز جهانی جهانگردی و گردشگری که امروز ۵ مهر ۱۴۰۲ در هتل پارس اهواز برگزار شد با تاکید بر این‌که بازدید از تاسیسات گردشگری از اولویت‌های مهم اداره میراث فرهنگی است اظهار کرد: به افزایش و پیشرفت ۱۲ درصدی صدور پروانه‌های بهره‌برداری دست پیدا کرده‌ایم.

  وی با اشاره به این‌که طرح‌های بی‌بدیلی در کشور برای حوزه گردشگری آغاز شده و به سرانجام رسیده‌اند، خاطرنشان کرد: در حوزه بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی اقدامات مهمی از جمله تولید محتوا به شیوه تولید کلیپ‌های تبلیغاتی و تولید عکس‌های تبلیغاتی گردشگر محور و محصول محور، ارتقای وبسایت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی با قابلیت ترجمه به ۲۰ زبان دنیا، انجام تحقیقات بازاری براساس ظرفیت‌ها و محصولات گردشگری خوزستان، تشکیل هسته تورهای ورودی براساس بازار هدف استان و... انجام شده است.

عامری‌نسب ادامه داد: همچنین اقدامات مهمی برای توسعه گردشگری داخلی از جمله اجرای برنامه‌های گردشگری خانواده‌محور متنوع و جذاب، فعالیت در حوزه گردشگری کودک، سالمند و افراد دارای معلولیت، اجرای طرح رستوران تاریک و پذیرایی از نابینایان که ایده‌ای جهانی است برای نخستین بار در کشور، برگزاری ۳۰ رویداد گردشگری در سطوح بین المللی، ملی، منطقه و... صورت گرفت.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار