تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
کد خبر: ۲۸۰۲۷۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

 دادستان شوش گفت: در درگیری که میان دو طایفه رخ داد و منجر به کشته شدن سه نفر شد، چهار نفر دستگیر شدند.

  مسلم کرم‌اللهی با اعلام این خبر بیان کرد: درگیری رخ داده بین دو طایفه بر سر مسائل شخصی قبلی بوده است و وقوع این درگیری باعث به قتل رسیدن سه نفر از اهالی این دو روستا شد که این دادستانی بلافاصله نسبت به صدور دستورات لازم جهت آرام کردن منطقه اقدام کرد.

دادستان شوش ادامه داد: همچنین با اقدامات فوری عوامل نیروی انتظامی نیز چهار نفر در این رابطه دستگیر و تعداد سه قبضه سلاح جنگی به کار برده شده در درگیری کشف و ضبط شد؛ پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و متهمان با صدور قرار تأمین مناسب روانه زندان شدند.

وی افزود: با رصد اطلاعاتی عوامل انتظامی تمامی متهمان شرکت کننده در درگیری مذکور شناسایی و تمهیدات ویژه‌ای برای دستگیری همه این افراد دیده شده که در اسرع وقت نسبت دستگیری تمامی این افراد اقدام می‌شود.

دادستان شوش تصریح کرد: افرادی که به‌دنبال شعله‌ورتر کردن آتش بین این دو طایفه هستند و در قتل و جراحات اخیر شرکت داشته‌اند، باید بدانند که دستگاه قضائی برخورد قاطع و عبرت آموزی با آنان خواهد داشت و برای افرادی که تحت تعقیب قرار گرفته‌اند، راه گریز از قانون وجود ندارد.

کرم الهی گفت: دستور قضائی برای برخورد نیروی انتظامی با عوامل ناامن کننده و بازداشت سریع متهمان صادر شده و قطعاً در کیفرخواست این پرونده و پرونده‌های مشابه، برای افرادی که با اقدامات خودسرانه موجب ایجاد ناامنی برای سایر شهروندان می‌شوند، اشد مجازات از دادگاه درخواست می‌شود.

وی با بیان اینکه با قاطعیت و طبق قانون با عوامل ناهنجاری و اخلال‌گران در نظم عمومی در شهرستان شوش برخورد می‌شود، گفت: از همه مردم منطقه می‌خواهیم که آرامش خود را حفظ و هرگونه اختلاف را از مجاری قانونی پیگیری کنند.


مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار