تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۶
کد خبر: ۲۸۰۲۲۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
آسفالت معابر اهواز تا قبل از بارندگی‌ها تمام می‌شود؟

  معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز با اشاره به تداوم روند انجام آسفالت معابر شهر، گفت: از ابتدای امسال تا اوایل شهریورماه، یک میلیون و ۴۰ هزار مترمربع از معابر اهواز آسفالت شده‌اند.

پرویز حسینی  با اشاره به وضعیت پروژه های آسفالت اهواز اظهار کرد: عملیات آسفالت در هشت منطقه اهواز در حال اجرا است و منطقه‌ای نداریم که کار آسفالت در آن اجرا نشده باشد.

وی افزود: بر اساس این قراردادها، در هر منطقه ۱۶۰ هزار مترمربع آسفالت ریخته می‌شود و تلاش بر این است که قبل از پایان مهرماه کار تمام شود. 

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز گفت: دو مناقصه بزرگ نیز برای هشت منطقه شهرداری درحال برگزاری است تا قبل از اتمام کار آسفالت پروژه‌های در حال اجرا، تعداد اکیپ‌های آسفالت در مناطق به ۱۶ اکیپ افزایش یابد. چهار اکیپ متفرقه نیز در حال انجام آسفالت هستند.

حسینی بیان کرد: سال گذشته بیش از یک میلیون مترمربع از معابر اهواز آسفالت شدند. از ابتدای امسال تا اوایل شهریورماه نیز یک میلیون و ۴۰ هزار مترمربع از معابر اهواز آسفالت شده‌اند.

وی با اشاره به نظارت بر کیفیت آسفالت در حال اجرا در همه مراحل، عنوان کرد: دوام آسفالت به نوع کاربری و آمدن یا نیامدن آب یا فاضلاب روی آن بستگی دارد. اگر آسفالتی با بهترین کیفیت داشته باشیم اما فاضلاب روی آن بماند، سال بعد دیگر چیزی از آن باقی نمی‌ماند.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۲
0
0
متاسفانه طرح و نظارت درستی بر کار پیمانکاران وجود ندارد و در اکثر موارد زیرساخت و بیس درست انجام نمی شه و درضمن هرکس بلند شده ، شده پیمانکار آسفالت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار