تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۷
کد خبر: ۲۸۰۱۷۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
تعمیرات اساسی کارخانه نیشکر هفت تپه تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت کاری داشته است.
  معاون صنعت  شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: تعمیرات سالانه کارخانه   به دست توانمند کارکنان نیشکر هفت تپه در حال انجام و طبق برنامه ریزی قبلی بیستم مهرماه سال جاری به پایان خواهد رسید. 

 علی صمیمی با اشاره به تعمیرات بویلر‌های کارخانه نیشکر هفت تپه افزود: با تعمیرات صورت گرفته بویلر‌های شماره ۱ و ۳ تا تاریخ پنجم و ششم مهرماه سال جاری آماده بخاردهی خواهند شد؛ همچنین بویلر شماره دو، با توجه به اینکه توربین آن در بهره برداری گذشته دچار اُور اِسپید و بطور کامل تخریب و از مدار خارج شده بود، با استفاده از یک توربین اسقاطی، بازسازی و احیا خواهد شد که با این اقدام از خرید توربین با هزینه ۱۲ میلیارد تومانی جلوگیری نموده و تنها با هزینه‌ای حدود ۶۰ میلیون تومانی آن را بازسازی و به حول قوه الهی تا پانزدهم مهرماه سال جاری آماده خواهد شد.

وی ادامه داد:در قسمت نیروگاه برق کارخانه تولید شکر با توجه به اینکه توربو ژنراتور شماره یک غیرفعال بود، با تعمیرات صورت گرفته در بهره برداری امسال این توربوژنراتور نیز راه اندازی و این نیروگاه با توان استفاده از دو دستگاه توربو ژنراتور به تولید برق خواهد رسید. ا.

معاون صنعت  شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: با پایان یافتن تعمیرات اساسی، در بیستم مهرماع تست سرد آغاز و پس از رفع نقص‌های احتمالی   کارخانه تولید شکر برای آغاز بهره برداری در ابتدای آبان ماه آماده خواهد شد.

مرجع / صداوسیما
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار