تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱
کد خبر: ۲۷۹۹۱۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: یک واحد صنفی در شهرستان دزفول به دلیل فروش بذر تقلبی کشاورزی به پرداخت سه میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال محکوم شد.

  مهدی طیبی روز دوشنبه درخصوص این پرونده تخلف بیان کرد: شعبه دوم تعزیرات حکومتی شهرستان دزفول به پرونده عرضه ۱۰ کیسه بذر هویج تقلبی به ارزش ۳۲۶ میلیون ریال رسیدگی کرد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: شعبه پس از بررسی مدارک پرونده و با توجه به نظریه کارشناسی، تخلف را محرز اعلام و این واحد صنفی را به پرداخت جریمه سه میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال جریمه و بازگرداندن ۳۲۶ میلیون ریال در حق شاکی محکوم کرد.
وی با بیان اینکه گزارش این تخلف توسط یک کشاورز به تعزیرات حکومتی اعلام شده است، افزود: به خطر انداختن سلامت مردم یک جرم بزرگ محسوب می‌شود و برای متخلف محکومیت سنگینی در پی خواهد داشت.

محکومیت قاچاقچی سوخت در ماهشهر

رئیس اداره تعزیرات حکومتی ماهشهر نیز اظهار کرد: پرونده سوخت قاچاق از نوع نفت و گاز به میزان ۶۳۶ لیتر در شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان بندر ماهشهر تشکیل و رسیدگی شد.
محمد بخشنده افزود: شعبه پس از بررسی مدارک پرونده، تخلف قاچاق را محرز اعلام کرد و متهم را علاوه بر ضبط سوخت‌های کشف شده به پرداخت جزای نقدی محکوم کرد.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی با توقیف یک دستگاه خودرو و کشف سوخت قاچاق، گزارش را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

 طبق اعلام کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز قاچاق سوخت در خوزستان امسال به دلیل درآمد زا بودن امسال روند افزایشی داشته است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار