تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۸
کد خبر: ۲۷۳۳۰۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

  سرپرست فرمانداری اهواز جاده کیان آباد به روستای دغاغله بخش مرکزی اهواز را از مسیرهای حادثه خیز این شهر دانست و گفت: طرح تعریض و ایمن سازی این محور باید هرچه سریعتر از سوی شهرداری انجام شود.

  احمد موالی زاده روز جمعه در حاشیه بازدید از طرح نهضت آسفالت در اهواز بیان کرد: کاهش حوادث رانندگی و رفاه حال مردم با بهسازی جاده‌های این شهرستان و اجرای این طرح اعمال می‌شود.

وی با تاکید بر تسریع طرح نهضت آسفالت در شهرستان اهواز افزود: رسالت کاری ما به عنوان یک دستگاه باید داشتن نگاه اجتماعی به طرح‌ها و رضایتمندی مردم باشد.

موالی زاده اظهارکرد: اجرای طرح‌ها باید به نحوی باشد که ضمن رعایت مسائل فنی و عمرانی، رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد و یکی از راه‌های رضایتمندی مردم اولویت بندی و سرعت بخشیدن به کار است.

وی افزود: ادارات و دستگاه‌های اجرایی دیگر از جمله شرکت آب و فاضلاب، شرکت توزیع برق و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای باید همکاری لازم را داشته باشند و تسریع در اجرای کامل این طرح از مطالبات مهم مردم این منطقه است.

طرح نهضت آسفالت در مناطق مختلف شهرستان اهواز از چند ماه اخیر آغاز و شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ملزم به اجرای این طرح شده‌اند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار