تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۱
کد خبر: ۲۷۳۲۸۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
بررسی وضعیت دو پارک بانوان و حجاب اهواز در شورای شهر

 رئیس کمیسیون محیط زیست، فضای سبز و سلامت شورای اسلامی شهر اهواز از طرح وضعیت مالکیت، صورتجلسه واگذاری، وضعیت تاسیسات، وضعیت فضای سبز و نیز طراحی لازم برای بهره‌برداری از دو پارک حجاب و پارک بانوان در جلسه این کمیسیون خبر داد.

محمدمهدی مطیعی با اشاره به موضوع سی و هشتمین جلسه کمیسیون محیط زیست، فضای سبز و سلامت شورای شهر اهواز به بررسی وضعیت و بهره‌برداری از پارک حجاب و پارک بانوان اشاره کرد و گفت: با بررسی‌های انجام شده مقرر شد حداکثر در ۱۵ روز وضعیت اسناد مالکیت و صورت جلسه واگذاری این دو پارک به صورت کاملا شفاف در اختیار کمیسیون قرار گیرد.

  وی افزود: ایجاد شناسنامه، مورد دیگری است که باید در مورد این دو پارک وجود داشته تا مشخص شود از لحاظ تجهیزات، شرایط و تاسیسات، فضاها و گیاهان در چه وضعیتی قرار دارند و یک بانک اطلاعاتی کامل از آنها داشته باشیم.

عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز ادامه داد: علاوه بر موارد ذکر شد طراحی لازم برای این دو پارک نیز حداکثر باید در ۱۵ روز آینده انجام و سپس توسط اعضای شورای اسلامی شهر سیاستگذاری لازم برای بهره‌برداری از این دو پارک انجام شود و در نهایت اقدام لازم برای آغاز فعالیت انجام شود.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار