تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۲
کد خبر: ۲۷۳۲۷۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان خبرداد

از کلنگ زنی یادمان شهدا تا تامین ورق‌های فولادی پل عنافچه

 مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان از کلنگ زنی دو طرح در این شرکت و همچنین آغاز ساخت و ارسال ورق های مورد نیاز پل عنافچه خبر داد.

علی محمدی امروز، سوم خردادماه در حاشیه کلنگ زنی و اجرای طرح های فولاد اکسین خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز با حضور مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان و اعضای هیات مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان، کلنگ احداث یادمان شهدای گمنام در این شرکت به زمین زده شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: امروز همچنین کلنگ زنی احداث پست برق شرکت فولاد اکسین خوزستان انجام شد. پروژه احداث پست برق داخلی و کلیدخانه ۲۳۰ به ۳۳ کیلوولت این شرکت با ارزش ریالی ۴۵۸ میلیارد و ۸۲۵ میلیون و ۴۵۳ هزار ریال قرار است در مدت زمان یک سال به بهره برداری برسد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: این طرح باعث تامین برق پایدار و کاهش توقفات اضطراری خط تولید، تولید بار شبکه برق شهری ناشی از اتصال مستقیم پست برق ۴۰۰ کیلوولت بالادستی آرنا، ایجاد زیرساخت لازم برای تامین برق طرح های توسعه فولادسازی و احیا مستقیم، امکان اتصال به نیروگاه داخلی و کاهش استهلاک و هزینه تعمیرات و نگهداری کلیدخانه می شود.

محمدی گفت: یکی از ایرادات استفاده از شبکه برق سابق، افت ولتاژ و آسیب به خط تولید و کاهش تولید بود که امیدواریم با راه اندازی و افتتاح این پروژه شاهد موفقیت و توسعه در تولید شویم.

وی همچنین با اشاره به عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکت فولاد اکسین گفت: ساخت و ارسال ورق های مورد نیاز پل عنافچه یکی دیگر از طرح هایی بود که امروز آغاز و اجرایی شد. ورق های فولادی پروژه پل عنافچه با گرید ST۵۲ و با عرض حدود ۳ متر توسط شرکت فولاد اکسین خوزستان جهت تکمیل پل عنافچه در حال بارگیری و حمل به شهر ملاثانی است و امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک شاهد تردد مردم منطقه محروم عنافچه از روی این پل باشیم تا مخاطرات تردد با قایق از بین برود.

محمدی بیان کرد: برای این پروژه ۲ هزار تن ورق فولادی در نظر گرفته شده که ارزش ریالی آن ۶۰ میلیارد تومان است.

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار