تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۴
کد خبر: ۲۶۹۴۱۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رئیس کمیته امداد کشور گفت: ۲۲۰ واحد زلزله زده در شهرستان اندیکا بازسازی و به مددجویان تحویل داده شده است.

 مرتضی بختیاری  ضمن بازدید از مناطق زلزله زده اندیکا اظهار داشت: در مهرماه سال 1400 در شهرستان اندیکا زلزله‌ای رخ داد که خرابی‌های زیادی بر جا گذاشت.

رئیس کمیته امداد کشور  گفت: در سفر خود به خوزستان از مناطق زلزله زده اندیکا بازدید و کیفیت و وضعیت خانه‌های بازسازی شده را بررسی کردم.

وی افزود: کمیته امداد برای بازسازی خانه‌های آسیب دیده مددجویان خود وارد عمل شد و 220 باب را بازسازی کرد و آنها را به مددجویان تحویل داد.

رئیس کمیته امداد کشور تاکید کرد: کارهای خوبی در این منطقه برای بازسازی و استحکام سازی خانه‌های مددجویان انجام شده و این روند تا بهبود شرایط زندگی این افراد ادامه دارد.

خوزستان اولویت نخست محرومیت زدایی است

رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور با تاکید بر رفع چهره محرومیت از خوزستان گفت: ما هر چه در توان داریم باید برای محرومیت زدایی با اولویت برای خوزستان به کار بگیریم.

سید مرتضی بختیاری، با حضور در محفل صمیمی ایتام تحت حمایت استان خوزستان در شهرستان دزفول، ضمن تبریک سال نو آنان را مورد تفقد و دلجویی قرار داد.

رییس کمیته امداد امام خمینی کشوردر حاشیه این دیدار گفت: 23 هزار واحد مسکونی در سال گذشته به مددجویان کمیته امداد واگذار شده است.

وی بااشاره به سفر خود به دزفول ادامه داد و گفت:  در سفر به دزفول 200 مددجوی یتیم دزفول که نور چشم ما هستند و وظیفه نوکری آنها را داریم به مناسبت سال تحویل دیدار کردیم. همچنین هدیه مقام معظم رهبری که در اختیار کمیته امداد امام گذاشته بود به ایتام دزفول تقدیم شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: یقین داریم که ایتام در پیشگاه خداوند آبروی زیادی دارند؛ سال تحویل را در کنار آنها بودیم و به نظرم یکی از بهترین جلساتی بود که حضور پیدا کردم.

بختیاری با تاکید بر رفع چهره محرومیت از خوزستان و بیان اینکه ما هر چه در توان داریم باید برای محرومیت زدایی با اولویت برای خوزستان به کار بگیریم گفت: امیدواریم با بازدیدهایی که انجام می شود بتوانیم برنامه ‌یزی هایی در رابطه با محرومیت زدایی نسبت به جامعه هدفمان داشته باشیم.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار