تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۱
کد خبر: ۲۶۶۱۴۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 27 فقره پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش 5 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان دشت آزادگان خبر داد.

کشف 27 فقره پرونده جعل و کلاهبرداری در دشت آزادگان

حجت اله سفید پوست  جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان،امشب در گفت و گو باخبرنگار فارس در اهوازاظهار کرد:در پی اعلام چند مورد شکایت مبنی بر اینکه افرادی با استفاده از نرم افزارها در فضای مجازی به شیوه و شگردهای مختلفی از جمله خرید و فروش ملک، خودرو و جعل امضاء اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده اند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا و پلیس آگاهی شهرستان دشت آزادگان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات فنی و پلیسی و بررسی اظهارات شاکیان پرونده، هویت 13نفر از کلاهبرداران حرفه‌ای مرتبط با پرونده‌های مذکور را شناسایی و در چند عملیات غافلگیرانه آنان را در مخفیگاه‌هایشان دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه متهمان در تحقیقات انجام شده به 27 فقره کلاهبرداری به ارزش 5 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتراف کردند، تصریح کرد:متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سفید پوست از شهروندان خواست به هشدارها و توصیه های پلیس توجه ویژه‌ای داشته باشند تا در دام این‌گونه افراد سودجو و فرصت طلب گرفتار نشوند و چنانچه با اینگونه افراد مواجه شدند بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.


مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار