تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶
کد خبر: ۲۶۵۵۹۰
تعداد نظرات: ۳ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت آلودگی هوای اهواز و ادامه فعالیت حضوری ادارات و مدارس، گفت: نگوییم چون شهرهای دیگر تعطیل شده‌اند ما نیز در اهواز باید تعطیل شویم و اگر دیگر شهرها تعطیل نشده‌اند ما نیز نباید تعطیل شویم؛ نسبت نگیریم.

سیدکریم حسینی  در پاسخ به اینکه با توجه به وضعیت آلودگی هوای اهواز چرا ادارات و مدارس در این شهر غیر حضوری اعلام نمی‌شوند؟ اظهار کرد: مسئولان امر که مسئول مستقیم این حوزه نیستند و افرادی که در فضای مجازی مطالبی می‌نویسند، حواس‌شان باشد که مطالبی که نقل می‌شود باعث تشویش مردم و وارد کردن استرس و اضطراب نشود. کسی که  کارشناس امر نیست نظر ندهد.

وی افزود: بپرسید و سوال کنید به هرحال کارشناس وجود دارد. در این خصوص از مدیرکل مربوطه سوال پرسیدم، به هرحال اعداد و ارقام وضعیت را مشخص می‌کند.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: نگوییم چون شهرهای دیگر تعطیل شده‌اند ما نیز در اهواز باید تعطیل شویم و اگر دیگر شهرها تعطیل نشده‌اند ما نیز نباید تعطیل شویم؛ نسبت نگیریم.

وی بیان کرد: اعداد و ارقامی که کارشناسی شده‌اند و توسط سیستم‌های محیط زیست اعلام می‌شوند باید مبنای کار و مبنای تعطیلی، عدم تعطیلی و هشدار باشند. بعضی وقت‌ها، غلظت آلودگی الزاما نشان‌دهنده وضعیت غیرمجاز نیست.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
غلام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۱
0
0
بخدا من بچهام تنگی نفس گرفتن اصلا احساس خفگی میکنیم داخل خونه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۳
0
0
متاسف برای اینک بگویند این آقا پزشک است
هم استانی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۵
0
0
جناب نماینده!اقای قانو نگذار!برای تعطیل اعلام شدن در کشور نرم وقانونی وجود دارد از جمله شاخص الودگی یا بعضا گرمای شدید یا سرمای شدید و شهرها و مناطق دیگر کشور با توجه به قوانین نسبت به تعطیلی اقدام می کنند.
مگر اینکه اهواز و خوزستان را جز کشور حساب نکنیم!!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار