تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
کد خبر: ۲۶۵۳۰۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره


مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت ؛ در راستای انعقاد تفاهم نامه با سازمان منطقه آزاد اروند و با محوریت انجام و اجرای پروژه های بهسازی در شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر پیگیری مجدانه صورت می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان ، علی مهدی پور ؛ در دیدار با علی خانی ؛ معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند ، ضمن تأکید بر اجرای مفاد تفاهم نامه منعقده فی مابین شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و سازمان منطقه آزاد اروند گفت : اجرای مفاد این تفاهم نامه می تواند کمک شایانی به فرآهم آوردن هرچه بیشتر زیرساخت ها جهت سرمایه گذاری داشته باشد .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در ادامه بیان داشت ؛ یکی از مفاد مهم این تفاهم نامه ساخت تصفیه خانه های شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر و نحوه مسئولیت هرکدام از طرفین است.

وی افزود ؛ در جهت رفع مشکلات شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر نگاه ویژه ای وجود دارد تا تولید کنندگان مستقر در این شهرک ها بتوانند به فعالیت خود بدون وقفه ادامه دهند.

علی مهدی پور گفت ؛ از دیگر مفاد این تفاهم نامه تأمین امنیت در شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر است که سازمان منطقه آزاد اروند با همکاری دستگاه های امنیتی توانسته است این موضوع مهم را تا حد زیادی به سرانجام برساند .

در این دیدار ، علی خانی ؛ معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند گفت ؛ از محور های اصلی منطقه آزاد اروند توجه ویژه به صنایع و تولیدکنندگان مستقر در شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر است .

لازم به ذکر است ، با حضور علی رسولیان ؛ معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و محمد رضا اسکندری ؛ رئیس سازمان منطقه آزاد اروند تفاهم نامه همکاری( مورخ 27 مرداد ماه سال جاری) میان این دو سازمان به امضاء رسید .

 شایان ذکر است علی مهدی پور ، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در جریان بازدید های خود از شهرک ها و نواحی صنعتی استان با حضور در شهرک صنعتی خرمشهر از زیرساخت ها و تصفیه خانه فاضلاب این شهرک صنعتی بازدید بعمل آورد .
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار