تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۴
کد خبر: ۲۶۲۲۱۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر کل راه آهن زاگرس از رشد ۱۸ درصدی جابجایی مسافر در آبان ماه امسال خبر داد.
 حسن زیودار گفت: در آبان ماه پارسال ۲۴ هزار و ۴۰۷ نفر مسافر در راه آهن زاگرس جابجا شده اند که در مدت مشابه امسال این رقم به ۲۹ هزار و ۸۱۳ نفر رسیده است.رشد ۱۸ درصدی جابجایی مسافر در راه آهن زاگرس

وی با بیان اینکه این رقم بیانگر رشد ۱۸ درصدی جابجایی مسافر در این اداره کل است، افزود: مسافران به وسیله ۴۷۱ رام قطار جابجا شده اند.

زیودار درخصوص میزان جابجایی بار در راه آهن زاگرس می‌گوید: در این بازه زمانی ۶ هزار و ۵۷۵ تن بار به وسیله ۸۷ واگن بارگیری و حمل شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان از رشد ۷۸ درصدی تناژ بارگیری و ۴۷ درصدی واگن بارگیری شده در این اداره کل است.

مدیر کل راه آهن زاگرس ادامه داد: همچنین در آبان ماه امسال این اداره کل تن کیلومتر مبدا- مقصد ۵ میلیون و ۵۶۶ هزار ۵۵۶ تن بوده که در مقایسه سال قبل نشان از رشد ۳۳.۲ برابری دارد.

این مقام مسئول اضافه کرد: همچنین این اداره کل در بهره وری لکوموتیو در آبان ماه امسال در مقایسه بازه زمانی سال قبل ۴ درصد رشد نشان می‌دهد.

زیودار همچنین نفر کیلومتر را در این بازه زمانی را ۵ میلیون و ۶۳۲ هزار نفر کیلومتر اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان از رشد ۶ درصدی دارد.

مرجع / صداوسیما
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار