تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
کد خبر: ۲۶۲۱۹۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 دیدار تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان در هفته نهم لیگ برتر امید کشور با اتفاقات عجیبی همراه بود. 

فریدون جمی سرمربی تیم امید نفت آبادان در خصوص اتفاقات بازی امروز ۱۵ آذرماه در مسجدسلیمان، اظهارکرد: داور برای این بازی هفت دقیقه وقت اضافه گرفت که تیم نفت مسجدسلیمان به این موضوع معترض شد، در حالی که به نظر من داور باید ۱۴ دقیقه وقت اضافه می گرفت. 

وی ادامه داد: در همین وقت های تلف شده یعنی دقیقه ۹۷ داور روی صحنه ای، خطایی به سود ما گرفت که همین ضربه ایستگاهی به گل تبدیل شد. بعد از این گل آقای قنبری سرمربی حریف وارد زمین شد و با داور درگیر شد که با مداخله نیروی انتظامی از زمین بیرون آمد و بازی یک دقیقه بعد به پایان رسید. 

سرمربی تیم امید نفت آبادان بیان کرد: بعد از بازی نیز تماشاگران و بازیکنان نفت مسجدسلیمان به سمت داور رفتند و او را کتک زدند. در این درگیری بینی داور شکست و پرده گوش کمک داور هم پاره شد. همچنین با مداخله نیروی انتظامی، پلیس با اجبار برای برقراری نظم مجبور به شلیک هوایی شد. 

وی افزود: شرایط واقعا بد بود و تنها کاری که در ان وضعیت توانستیم انجام دهیم این بود که بازیکنان مان را در گوشه ای جمع کردیم تا شرایط آرام شود.

جمی گفت: در همین جریانات نیز سرمربی نفت مسجدسلیمان و دو سه بازیکن این تیم بازداشت شدند. به نظرم سرمربیان باید خیلی صبور باشند و آقای قنبری اگر وارد زمین نمی‌شد شاید شرایط به این صورت نمی شد و بازیکنان تحت تاثیر قرار نمی گرفتند. اما متاسفانه کاری که نباید می شد، شد و یک کار زشت و زننده بود.

وی بیان کرد: ناظران در تایید ورزشگاه ها باید دقا کنند و وقتی امنیت نیست چرا باید در آن زمین ها باید بازی انجام شود. اگر یکی از بازیکنان ما مورد ضرب و شتم قرار می گرفتند باید چکار می کردیم.  البته بعد بازی متوجه شدیم شیشه اتوبوس تیم نیز شکسته شده است. به نظر من فدراسیون باید نظارتش را بیشتر کند و در دادن میزبانی به تیم ها دقت بیشتری صورت بگیرد. در مجموع اتفاقات بازی امروز برای فوتبال ایران خوب نبود.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار