تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲
کد خبر: ۲۶۱۳۲۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره


فراخوان جذب ۳۷۷ مدرس جدید برای دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان منتشر شده است.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به مدت ۲ هفته تا ۱۵ آذرماه سالجاری با مراجعه به سامانه جذب مدرسان به نشانی https://jam.uast.ac.ir اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند.

بهرمی می گوید: برای فراخوان مدرسان، نیاز سنجی اولیه در مراکز آموزشی انجام شده است و ظرفیت نهایی اختصاص یافته به این واحد استانی ۳۷۷ نفر است.

وی گفت: جذب این تعداد مدرس برای تامین نیاز‌ها و کمبود‌های موجود باتوجه به دوره‌های در حال اجرا و هم چنین رشته‌های جدید در قالب گروه‌های آموزشی انجام می‌شود به نحوی که تامین مدرس مورد نیاز مراکز آموزشی، طبق زمان بندی مناسب صورت پذیرد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: حداقل سن متقاضیان برای شرکت در فراخوان ۲۸ سال و حداکثر سن ۶۵ سال می‌باشد و جذب مدرس بصورت بومی در واحد استانی صورت خواهد گرفت.

به گفته او پس از ثبت نام، تکمیل فرم‌ها و بارگزاری مستندات توسط متقاضی، اعتبارسنجی اطلاعات و مستندات متقاضیان در واحد استانی انجام شده و پرونده متقاضیان واجد شرایط در کارگروه‌های تخصصی با استفاده از اساتید مجرب بررسی صلاحیت علمی مطابق با شاخص‌های ارزیابی بومی شده، امتیاز دهی می‌شود.

بهرهی می گوید: هیات اجرایی معین استانی، متقاضیانی که حد نصاب امتیاز را کسب نموده اند تا سقف سه برابر ظرفیت جذب اعلام شده برای رشته مورد نظر جهت مصاحبه علمی دعوت می‌نماید، در این مرحله استعلام صلاحیت عمومی متقاضیان توسط دبیرخانه هیات اجرایی جذب دانشگاه انجام می‌شود و پس از انجام مصاحبه در کارگروه‌های بررسی صلاحیت علمی، رای نهایی توسط هیات اجرایی معین استان صادر شده و نتایج صلاحیت علمی به همراه نتایج صلاحیت عمومی جهت تصویب نهایی در اختیار هیات اجرایی جذب دانشگاه قرار می‌گیرد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان  گفت: پس از تصویب در هیات اجرایی جذب دانشگاه، در نهایت کد مدرسی صادر شده و واحد استانی با همکاری مرکز امور مدرسان دانشگاه، دوره الزامی تربیت مدرس با عنوان آشنایی با نظام علمی کاربردی را برای متقاضیان برگزار می‌نماید.

 بهرهی می گوید: ملاک ثبت نام قطعی متقاضیان در این فراخوان، تکمیل فرم‌های سامانه، پرداخت وجه و اخذ کد رهگیری می‌باشد.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار