تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
کد خبر: ۲۵۷۷۱۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با بیان اینکه از پیک مصرف سال ۱۴۰۱ موفق و بدون خاموشی عبور کردیم، گفت: همکاری مشترکان و به ویژه همراهی صنایع در خوزستان موجب شد تا از پیک تابستان امسال عبور کنیم.
محمود دشت‌بزرگ با تقدیر و تشکر از همراهی مشترکان در همه سطوح برای مدیریت مصرف برق امسال ، بیان کرد: همانند پارسال با برنامه‌ریزی‌ صورت گرفته در ۲ بخش افزایش ظرفیت و مدیریت شبکه و همراهی مشترکان در مدیریت مصرف، تابستان ۱۴۰۱ نیز بدون خاموشی پشت سر گذاشته شد.

وی با بیان اینکه به دلیل حاکم بودن دمای ۵۰ درجه و بالاتر (تا ۵۵ درجه) در بیشتر روزهای تابستان در خوزستان، مدیریت شبکه سخت و رکوردهای تاریخی در مدیریت مصرف ثبت شد، افزود: در طول این مدت چندین بار از پیک مصرف سال‌های قبل عبور کردیم و رکورد مصرف هشت هزارو ۸۰۶ مگاوات نیز به ثبت رسید.

دشت‌بزرگ بیان کرد: مدیریت شبکه‌ای که در بیشتر ایام فصل گرم پربار است به همراه گرما و رطوبت هوا که در برخی از روزها با گرد و غبار و توفان مونسون نیز همراه بود تنها با تلاش شبانه‌روزی کارکنان صنعت برق و تمهیدات اندیشیده شده در این زمینه میسر بوده است.

وی گفت: کار ارزشمندی که امسال صورت گرفت و باعث شد عبور موفقی از تابستان داشته باشیم، مسوولیت‌پذیری مردم و صنایع در مدیریت مصرف و رعایت کردن میزان مصرف برق ابلاغی از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر بود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان ادامه داد: الگوی موفق تلاش کارکنان صنعت برق و همراهی مشترکان باعث شد به غیر از ساعت‌های کوتاهی که نقاطی از شبکه به دلیل حادثه ناشی از شرایط آب و هوایی دچار خاموشی شد، شبکه در پایداری کامل باشد.

دشت‌بزرگ با تشکر از رسانه‌ها برای همراهی با صنعت برق و فرهنگ‌سازی در زمینه مدیریت مصرف برق، اضافه کرد: پایداری شبکه برق در بخش خانگی و چرخیدن چرخ صنایع در تابستان ۱۴۰۱ با آن گرمای کم سابقه، نتیجه یک کار هماهنگ و برنامه‌ریزی منسجم بوده که به ثمر نشست.

شرکت برق منطقه‌ای خوزستان مسوولیت انتقال برق در شبکه انتقال و فوق توزیع در ۲ استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار