تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۲
کد خبر: ۲۵۷۶۸۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

 استاندار خوزستان گفت: واحدهای راکد و نیمه راکد مستقر در شهرک‌ها به ویژه نواحی صنعتی استان احصاء شدند در تقسیم بندی صورت گرفته بنا شد تا با اقدام ضربتی مشکلات آن‌ها را برطرف کنیم و به اشتغالزایی استان بیفزائیم.

صادق خلیلیان در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در سال ۱۴۰۱ پیرامون فعالسازی واحدهای راکد و نیمه راکد مستقر در شهرک‌ها به ویژه نواحی صنعتی استان اظهار کرد:  واحدهای راکد و نیمه راکد مستقر در شهرک‌ها به ویژه نواحی صنعتی استان احصاء شدند؛ برخی از این واحدها مشکلاتی در زمینه بانکی و مواد اولیه دارند که در تقسیم بندی صورت گرفته بنا شد تا با اقدام ضربتی مشکلات آن‌ها را برطرف کنیم و به اشتغالزایی استان بیفزائیم.

وی عنوان کرد: از سال گذشته در مجموع فعالیت‌های مختلف (صنعتی و کشاورزی) حداقل ۱۶۲ واحد صنعتی راکد و نیمه راکد فعال شدند و به طور کامل به چرخه تولید بازگشتند.

 خلیلیان با اشاره به برخی از اقدامات دولت سیزدهم در خوزستان تصریح کرد: ۲۴ پروژه بزرگ در این جلسه مورد توجه قرار گرفت و کلیات آن‌ها تصویب شد؛ همچنین بنا شد تا این طرح‌ها در کارگروه‌های تخصصی مورد بررسی کارشناسان قرار گیرند و پس از آن به تصویب نهایی برسند.

استاندار خوزستان در پایان گفت: این ۲۴ پروژه در مجموع تحول عمده‌ای را از نظر اشتغالزایی و تولید در استان ایجاد خواهد کرد.

لازم به ذکر است در این جلسه به موضوعات مرتبط با اشتغال آفرینی، افزایش تولید، ارتقای استان و حرکت به سوی فعالیت‌های دانش بنیان پرداخته شد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار