تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۷
کد خبر: ۲۵۷۶۱۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 معاون سیاسی استانداری خوزستان گفت: عوامل ضدانقلاب و آشوبگر که در این فتنه جدید به مقدسات اسلامی جسارت کردند تنها به فکر ایجاد آشوب و ناامنی بودند ولی مردم صف خود را از عوامل اغتشاش جدا کردند.
مردم صف خود را از عوامل اغتشاش جدا کردند

  عبدالرضا سیفی معاون سیاسی استانداری خوزستان امروز در نشست شورای اطلاع رسانی استان با محور اغتشاشات و نحوه اطلاع رسانی در شرایط بحران در سرسرای اداری معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان اظهار کرد: عوامل آشوبگر و اغتشاشگر وابسته به استکبار جهانی و دشمنان این مرز و بوم، قصد داشتند در خوزستان نیز تحرکات خرابکارانه و آشوبگرانه داشته باشند ولی بصیرت و هوشیاری مردم خوزستان این فرصت را از دشمن گرفت و اجازه ندادند دشمن روی مطالبات و اعتراضات مردم موج سواری کند.

وی در عین حال مردم مومن و بصیر خوزستان را به هوشیاری در برابر تحرکات احتمالی فرا خواند و افزود: معاندان و عوامل گروهک‌هایی که ماهیت آنان برای همگان روشن است نخواهند توانست این استان را به سمت ناامنی و آشوب ببرند.

معاون سیاسی استانداری خوزستان با بیان اینکه دشمنان در راس آنان امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی از مدتها قبل برنامه ایجاد اغتشاش و آشوب به دست عوامل دست آموز خود را داشتند و تنها منتظر یک جرقه بودند تا برنامه خود را اجرایی کنند و ایران اسلامی را به سمت ناامنی و آشوب ببرند، گفت: عوامل ضدانقلاب و آشوب گر که در این فتنه جدید به مساجد، قرآن کریم و مقدسات اسلامی نیز جسارت کردند تنها به فکر ایجاد آشوب و ناامنی و خسارت به اموال عمومی و خصوصی مردم بودند ولی مردم صف خود را از عوامل اغتشاش جدا کردند.

وی با اشاره به دشمنی دیرینه نظام استکباری با جمهوری اسلامی ایران و توطئه های گوناگون برای براندازی نظام برخاسته از اراده مردم، ادامه داد: استکبار جهانی حتی از حادثه متروپل آبادان نیز سوء استفاده می‌کند و مردم را تحریک به نارضایتی و آشوب می‌کند بنابراین دشمن به طور مستمر و منظم برای ایجاد ناامنی و آشوب برنامه ریزی و هزینه می کند ولی قادر نخواهد بود مردم را از نظام اسلامی جدا کند.

سیفی با اشاره به مانور اقتدار نظام اسلامی در سراسر کشور از جمله استان خوزستان و اجتماع عظیم "امت رسول الله" که پاسخ کوبنده‌ای به استکبار جهانی و عوامل خودفروخته آن زدند، تصریح کرد: مردم نشان دادند صف اعتراض و بیان مطالبات بحق آنان از اعتشاشگران و ضدانقلاب جدا بوده و هست و هیچ گاه از ناامنی حمایت نخواهند کرد.

وی با ابراز تاسف از فوت مرحومه مهسا امینی و مستمسک قرار دادن این حادثه در ایجاد بلوا و حمله به اماکن و اموال عمومی توسط عوامل استکبار جهانی بیان کرد: تعدادی از نیروهای حافظ امنیت در قضایای تاسف بار اخیر مظلومانه به شهادت رسیدند و شماری نیز مصدوم یا مجروح شدند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: اعتراض‌ها و مطالبات مقوله‌ای جدا از آشوب و خرابکاری و حمله به پلیس است، دشمن در فتنه اخیر از همه ابزارهای رسانه‌ای و مجازی برای ایجاد بحران و آشوب استفاده کرد ولی به اهداف خباثت آمیز خود نخواهد رسید.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار