تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸
کد خبر: ۲۵۷۵۵۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: در باشگاه ما کسی نیست که اعتراض کند و من یک نفره همه کاری انجام می‌دهم.

 جواد نکونام شنبه شب پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل مس کرمان در نشست خبری اظهار داشت: بهتر است که در مورد بازی اصلا صحبت نکنیم زیرا از وقت تلفی تیم ها در اهواز خسته شده ایم.

وی افزود: چهار بازی در زمین خودمان انجام داده و تنها تیمی که مقابل‌مان فوتبال بازی کرد تراکتور بود و در سه بازی دیگر هر طور دلشان خواسته با ما رفتار کردند. داور در دقیقه ۳۵ به دلیل اتلاف وقت به دروازه بان حریف کارت زرد داد در حالی که در ادامه بازی بارها وقت تلفی کرد و خبری از کارت قرمز نبود.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: همه تیم‌ها قصد دارند به همین شکل از ما در اهواز امتیاز بگیرند و مدام بازیکنان‌شان روی زمین می‌افتند. امشب داور خوب قضاوت کرد اما مدام بازی از جریان می افتاد. بازی باید جوانمردانه باشد ما جای دیگر در زمین حمله می‌کنیم اما دروازه‌بان‌شان خود را به زمین می‌اندازد.

نکونام ضمن اظهار ناراحتی از باشگاه فولاد خوزستان گفت: در باشگاه ما کسی نیست که اعتراض کند و من یک نفره همه کاری انجام می‌دهم. از آقای افشاریان سؤال می‌کنم مگر تیم ما مدعی نیست؟ چرا برای ما داور خوب نمی‌گذارید؟ برای تیم های دیگر با وجود اینکه بهترین داوران‌ را می‌گذارند باز هم بیانیه می‌دهند و می‌گویند داوران قوی برای ما انتخاب کنید.

وی در خصوص جریمه‌ای که کمیته انضباطی برای او در نظر گرفته است، افزود: چون حرف حق می‌زنم و از منافع باشگاهم دفاع می‌کنم من را جریمه می کنند. اگر راست می‌گویند بروند باشگاه‌های بدهکار را جریمه کنند که سال‌هاست نمی‌توانیم پول‌مان را از آنها بگیریم من حتی نمی‌توانم پولم را از تیم ملی بگیرم. از تیم ملی هم طلبکارم اما من را جریمه می‌کنند. با ا ین حال من باز هم اعتراض خواهم کرد اگرچه باشگاه ما زور ندارد و در این بخش ضعیف است. 

نکونام گفت: در بخش فنی هم باید بگویم امروز ما تیم محلی بوده و بی‌برنامه بازی کردیم. از من جواد نکونام گرفته تا بقیه‌ همه باید به احترام باشگاه فولاد خوب کار کنند. در این مسابقه تیم ما زحمت کشید و حمله می‌کرد اما بازیکنان حریف خودشان را به زمین می‌انداختند و می‌خوابیدند.

وی افزود: دروازه‌بان دقیقه ۳۰ کارت زرد گرفته خیالش راحت است که دیگر کسی با او کاری ندارد در حالیکه وقتی یک کارت زرد می‌گیرد معنایش این است که در صورت تکرار باید کارت قرمز بگیرد و اخراج شود. اتفاقات خنده‌داری در فوتبال ما رخ می‌دهد و باید بگویم که فوتبال ما با این شرایط درست نمی‌شود. 

سرمربی فولاد گفت: فولاد در زمین خودی به حریف فشار بی‌امانی وارد می‌کند اما بازیکنان حریف یاد گرفتند بخوابند و با کسب یک امتیاز از اهواز بروند. 

دیدار تیم های فولاد خوزستان و مس کرمان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار