تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸
کد خبر: ۲۵۴۸۶۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
بیش از ۱۰ روز از تلف شدن نخستین گروه ماهیان سفید دریاچه نمک بندر ماهشهر میگذرد اما هنوز نتیجه آزمایشات اعلام نشده و مردم همچنان شاهد مرگ ماهیان این دریاچه هستند. در حالی که گاهی کمتر از یک هفته زمان برای نتیجه آزمایش‌های حوزه محیط زیست کافی است اما تاکنون هیچ مسئولی درباره دلیل مرگ ماهیان دریاچه نمک بندرماهشهر اظهار نظری نداشته است. ادامه روند تلف شدن ماهیان دریاچه نمک درحالی ادامه دارد که هیچ کس از مدیران سازمان محیط زیست استان خوزستان و بندرماهشهر حاضر به ارائه توضیح در این خصوص نبوده‌اند‌. پیگیری‌ها و مصاحبه مسئولین پس از این حادثه نگران کننده تمام صفحات خبری را پر کرده و اما اکنون به دست فراموشی سپرده شده است. پاسخگویی مسئولین و مشخص شدن عاملان این اتفاق، جریمه صنایع آلاینده و عزل مسئولین متخلف باید نتیجه نهایی این اتفاق پس از مشخص شدن دلیل آن باشد. بندرماهشهر با وجود آلاینده‌های صنایع پتروشیمی و سکوت معنادار مسئولین حوزه محیط زیست‌ و مدیران شهری روبرو شده و ظاهرا کسی دغدغه سلامت مردم را ندارد.
بیش از ۱۰ روز از انجام آزمایش‌ آب دریاچه نمک و ماهیان تلف شده میگذرد اما همچنان دلیل اصلی این اتفاق عنوان نشده است و از روز گذشته باز هم مردم شاهد تلف شدن ماهیان این دریاچه بوده‌اند.
  بیش از ۱۰ روز از تلف شدن نخستین گروه ماهیان سفید دریاچه نمک بندر ماهشهر میگذرد اما هنوز نتیجه آزمایشات اعلام نشده و مردم همچنان شاهد مرگ ماهیان این دریاچه هستند.

در حالی که گاهی کمتر از یک هفته زمان برای نتیجه آزمایش‌های حوزه محیط زیست کافی است اما تاکنون هیچ مسئولی درباره دلیل مرگ ماهیان دریاچه نمک بندرماهشهر اظهار نظری نداشته است.

ادامه روند تلف شدن ماهیان دریاچه نمک درحالی ادامه دارد که هیچ کس از مدیران سازمان محیط زیست استان خوزستان و بندرماهشهر حاضر به ارائه توضیح در این خصوص نبوده‌اند‌.

پیگیری‌ها و مصاحبه مسئولین پس از این حادثه نگران کننده تمام صفحات خبری را پر کرده و اما اکنون به دست فراموشی سپرده شده است.

پاسخگویی مسئولین و مشخص شدن عاملان این اتفاق، جریمه صنایع آلاینده و عزل مسئولین متخلف باید نتیجه نهایی این اتفاق پس از مشخص شدن دلیل آن باشد.

بندرماهشهر با وجود آلاینده‌های صنایع پتروشیمی و سکوت معنادار مسئولین حوزه محیط زیست‌ و مدیران شهری روبرو شده و ظاهرا کسی دغدغه سلامت مردم را ندارد.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار