تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۴
کد خبر: ۲۵۴۸۵۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در حالی میزبان حریف اراکی است که ورزشگاه خانگی این تیم هنوز مهیای بهره برداری نیست.
  هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در شهرهای مختلف پیگیری خواهد شد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از کسب یک تساوی ارزشمند در اهواز مقابل تیم پرمهره فولاد، طبق برنامه در هفته دوم این مسابقات، میزبان آلومینیوم اراک خواهد بود.

این در حالیست که ورزشگاه تختی آبادان همچنان در جایگاه ویژه خود شاهد تعمیرات و اصلاح در استحکام است و در صورتی که پیمانکار این عملیات نتواند این بخش از ورزشگاه را که در بر گیرنده میهمانان، دوربین‌های صداوسیما و جایگاه خبرنگاران است را مهیا کند، نفتی‌ها نمی‌توانند در آبادان از حریف خود پذیرایی کنند.

باشگاه صنعت نفت در صدد است تا ورزشگاه شهدای فولاد را برای این بازی در اختیار گیرد که بعید به نظر می‌رسد کادر فنی تیم فولاد با این خواسته نفتی‌ها موافق کنند.

از سویی ورزشگاه اروندان خرمشهر به عنوان نزدیک‌ترین محل به آبادان، به دلیل استهلاک در سازه، چمن و نور ورزشگاه، به هیچ عنوان مهیای برگزاری مسابقات حتی در سطح لیگ دو هم نیست.

دو ورزشگاه دیگر شهر اهواز، یعنی غدیر و تختی نیز، از استانداردهای لازم برخوردار نیستند و مورد تأیید سازمان لیگ قرار نخواهند گرفت.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار