تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷
کد خبر: ۲۵۴۸۰۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  رییس کل دادگستری خوزستان بر ضرورت همکاری همه نهادهای متولی خوزستان در اجرای طرح کاداستر (حدنگاری) در استان خوزستان تاکید کرد.

به گزارش  روابط عمومی دادگستری خوزستان علی دهقانی روز یکشنبه در نشست رفع موانع کاداستر(حدنگاری) اراضی کشاورزی در خوزستان که با حضور ادارات و نهادهای مربوطه برگزار شد با تاکید بر ضرورت همکاری همه نهادهای متولی استان برای تسریع در روند اجرای طرح کاداستر اظهار داشت:اجرای این طرح نیازمند اراده جمعی است و برای پیشرفت کار ابتدا باید موانع شناسایی و برای رفع آن چاره اندیشی و برنامه ریزی شود.

وی اظهارداشت: اجرای طرح کاداستر یکی از موارد مورد تاکید مقام معظم رهبری و از برنامه‌های پنج ساله توسعه است که به تثبیت مالکیت اشخاص و دولت کمک می‌کند و از هر جهت بسیار با اهمیت است.

رییس کل دادگستری خوزستان ادامه داد: اجرای طرح کاداستر در استان خوزستان پیشرفت قابل توجهی داشته است و با ۹۶ درصد انجام کار، جزو استان‌های پیشرو هستیم اما باید این عدد تا پایان شهریور به ۱۰۰ درصد برسد.

دهقانی با بیان اینکه حجم اراضی استان خوزستان بالاست اما ظرفیت‌های مناسبی نیز برای انجام کار وجود دارد گفت: نشست ها نباید توجیهی، بدون آمار و با مصوبات غیر قابل اجرا باشد بلکه باید هدف و موانع کار مشخص و برای تکمیل کار، تقسیم وظایف شود.

وی بیان کرد: تسریع در کار نباید موجب کاهش کیفیت در انجام امور شود اما نباید به عنوان بهانه‌ای برای کم کاری و کندی کار نیز شود و انتظار ما این است که در اجرای طرحی با این اهمیت، کمیت و کیفیت در کنار هم در زمان تعیین شده صورت گیرد.

دهقانی گفت: دستگاه قضایی در اجرای این طرح پشتیبان اداره کل ثبت اسناد و املاک و سایر نهادهای متولی است و این آمادگی را دارد تا در صورت وجود هرگونه موانع، به مساله ورود و آن را بررسی کند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار