تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۳
کد خبر: ۲۵۴۸۰۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز با اشاره به قطع برق ۳۱۱ مشترک پر مصرف اداری، کشاورزی و تجاری در روز یکشنبه گفت: این اقدام ۱۸۳.۷ مگاوات کاهش بار مصرف در مناطق پنج گانه توزیع برق اهواز را به دنبال داشت.

عبدالحمید عباس شیاری اظهار کرد: امروز (۲۳ مردادماه) ۲ هزار و ۲۱۷ مشترک از سقف مجاز مصرف برق عبور کردند که به وسیله مرکز پایش انرژی رصد و پیامک اخطار به آن ها داده شد.

وی با اشاره به قطع برق ۳۱۱ مشترک پر مصرف اداری، کشاورزی و تجاری در روز یکشنبه افزود: این اقدام ۱۸۳.۷ مگاوات کاهش بار مصرف در مناطق پنج گانه توزیع برق اهواز را به دنبال داشت.

شیاری عنوان کرد: با فعالیت و عملکرد مرکز پایش انرژی این اداره، به صورت روزانه ۱۲۰ مگاوات مدیریت بار صورت می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت: براساس دستورالعمل ابلاغی وزارت نیرو، مشترکانی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصرف برق خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند مشمول دریافت پاداش خوش حسابی خواهند شد.

شیاری تصریح کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی، ادارات، بانک‌ها و نهادهای عمومی غیر دولتی، صنایع و کشاورزی موظف هستند مصرف برق خود را با استفاده از اجرای روش‌ها و برنامه‌های مدیریت مصرف برق از جمله بکارگیری مولدهای اضطراری کاهش دهند.

وی به مشترکان برق کلانشهر اهواز توصیه کرد در ساعت های پیک یا اوج مصرف که از ۱۲ تا ۱۸و از غروب آفتاب تا ساعت ۲۳ است از لوازم غیرضروری مانند جاروبرقی، لباسشویی، اتو و نظایر این ها استفاده نکنند.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار