تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
کد خبر: ۲۵۴۷۴۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
پس از انتشار فیلم برخورد شدید اسب به یک خانم جوان در شهر حر، کاربران شبکه‌های اجتماعی فکر کردند این خانم فوت شده است اما ماجرا چیست؟
 روز گذشته فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن فیلم نشان می‌داد  اسبی که با سرعت زیاد از میان جمعیت عزادار در شهر حر از توابع شهر شوش در  حال تاختن بود در مسیر خود با شدت به  یک خانم جوانی برخورد و آن خانم را نقش بر زمین می‌کند.

شدت برخورد اسب به حدی بود که برخی از کاربران برای زنده ماندن زن آسیب دیده ابراز امیدواری کردند.

طبق بررسی‌های میدانی خبرنگار فارس قصه از این قرار است، مالک این اسب آن را برای مراسم شبیه‌‌خوانی روز دهه محرم به خیابان آورده بود.

در پایان مراسم شبیه‌خوانی که جمعیت در حال ترک محل بودند فردی شیطنت کرده و ته مانده سیگار خود را بر روی قسمت شکم اسب خاموش می‌کند.

اسب از شدت سوزش ته مانده سیگار، افسار خود را از دست مالک رها کرده و به سرعت شروع به تاختن میکند.

 اسب در مسیر خود ابتدا یک خانم جوانی برخورد می‌کند که اتفاق خاصی برای آن خانم نمی‌افتد اما در ادامه با برخورد به یک خانم دیگر سبب شکسته شدن سَر آن می‌شود.

بعد از حادثه اطرافیان با تماس با اورژانس ۱۱۵ دو خانم آسیب دیده را به بیمارستان منتقل می‌کنند.

که خانم اولی با ویزیت سرپایی همان شب از بیمارستان مرخص می‌شود اما شدت ضربه به سَر خانم دومی، سبب می‌شود سر او 10 بخیه بخورد و پس از دو شب بستری و انجام عکس سی‌تی اسکن از بیمارستان مرخص شد.

 در حال حاضر حال این خانم خوب و شب گذشته در مراسم روضه هم شرکت کرده است.

با توجه به اینکه سرعت اسب سبب شده این دو خانم راهی بیمارستان بشوند برخی‌ها فکر می‌کردند خانواده‌های آسیب‌دیدگان  از مالک اسب شکایت کنند اما خانواده‌های مصدومین در این خصوص از کسی شکایت ندارند و گذشت کردند.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار