تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
کد خبر: ۲۵۴۶۲۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  رئیس دادگستری شهرستان دزفول از صدور حکم قصاص برای قاتل شهید سجاد دالمن مامور نیروی انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، محمدیار ممبینی چهارشنبه گفت: سروان سجاد دالمن نهم مرداد ۱۴۰۰ در درگیری با سارقان مسلح از ناحیه سر مجروح و پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

وی افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد دادگاه و باتوجه به شهادت همراهان شهید در ماموریت و همچنین اقاریر صریح و دقیق متهم به هویت ع. ع در خصوص شب واقعه و نحوه شلیک به خودروی ماموران، بزه انتسابی وی در دادگاه کیفری یک خوزستان مستقر در دزفول محرز دانسته و باتوجه به درخواست خانواده مقتول، وی به قصاص نفس محکوم شد.

 ممبینی اظهارداشت: محکوم علیه در خصوص حمل و نگهداری غیرمجاز سلاح گرم کلاشینکف نیز به تحمل ۲ سال حبس تعزیری با احتساب ایام بازداشت قبلی محکوم شده است.

 سرهنگ "روح اله گراوندی" فرمانده انتظامی دزفول روز یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ به رسانه‌ها اعلام کرد: ساعت ۲۳ شب گذشته افراد مسلح در محور "شوش - دزفول" به سمت گشت خودرویی پاسگاه "صفی آباد" تیراندازی کردند.

وی افزود: در این تیراندازی، مامور جان بر کف ناجا "سجاد دالمن" جمعی پاسگاه "صفی آباد" شهرستان دزفول بر اثر اصابت گلوله و شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار