تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
کد خبر: ۲۵۴۶۰۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سارق حرفه ای با کشف 31 فقره انواع سرقت در شهرستان "اهواز" خبر داد.

 
به گزارش خوزنیوز و به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمد صالحی" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر یک فقره سرقت منزل در شهرستان اهواز، موضوع برای دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پایگاه غرب پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تشکیل اکیب ویژه و با انجام کارهای اطلاعاتی و رصد سارقان سابقه دار، یک سارق حرفه ای را در سطح شهر"اهواز" شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در ادامه بیان داشت: سارق در تحقیقات فنی پلیس به جرم خود با همدستی احدی به 31 فقره انواع سرقت از قبیل (سرقت منزل ، مغازه و اماکن دولتي و خصوصي) در سطح شهرستان اهواز اعتراف کرد.

سردارصالحی تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد 2 دستگاه تلويزيون 32 اينچ، يکدستگاه کولر گازي و يکدستگاه موتورسيکلت اوراقي کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پايان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکيل پرونده و تحويل به مرجع قضائي با قرار صادره روانه زندان شد، خاطر نشان کرد: تلاش جهت شناسایی و دستگیری دیگر همدست سارق در دستور کار پلیس قرار دارد.

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار