تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴
کد خبر: ۲۵۲۷۲۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: موانعی که در سنوات گذشته در محورهای مواصلاتی دو پایانه شلمچه و چذابه در خصوص آب شرب، روشنایی و شبکه دفع فاضلاب مواکب وجود داشت برطرف می‌شوند.

محمد خانچی روز چهارشنبه ١۵ تیرماه در جلسه کمیته زیر ساخت ستاد اربعین حسینی(ع) اظهار کرد: زیر ساخت‌های اربعین حسینی امسال یکی از اولویت های مهم مجموعه استانداری است که جلسات آن به صورت مستمر برگزار شد.

  وی افزود: دوسال به صورت رسمی توفیق نبود مراسم پیاده روی اربعین را داشته باشیم و زیر ساخت هایی در این بخش فراهم شده، طی این مدت بخشی از آن سرقت و یا از بین رفته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: موانعی که در سنوات گذشته در محورهای مواصلاتی دو پایانه شلمچه و چذابه در خصوص آب شرب وجود داشت امسال برطرف خواهد شد که یکی از معضلاب دو پایانه بود.

وی با بیان اینکه کار روشنایی این محورها در حال اتمام است، ادامه داد: به دلیل قرار گرفتن اربعین در فصل گرما بیشتر ترددها بعد از ظهر و شب خواهند بود و تمهیداتی در نظر گرفته شد تا در زمان تردد، زوار با مشکل مواجه نشوند.

خانچی با بیان اینکه وضعیت آب شرب شهرستان‌های خرمشهر و شلمچه نسبت به سال‌های گذشته بسیار مطلوب است عنوان کرد: شبکه دفع فاضلاب مواکب یکی دیگر از مشکلات این دو پایانه است که با برنامه ریزی انجام شده پیمان کار مشغول به کار شد و به نتیجه رسید.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار